Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali
van egy Am3as minarelli komplett blokkom!
önindítós. mindent adok hozzá.
öninditót, gyújtást, hengert.ugóval!
40db ezres!
e-mail:lebar14@freemail.hu
ezek 1 gyűrűsök nekem 2 gyűrűs van. attol lehet hogy az. 49.5x1.5x1mm asszem
méretet nem tudok, mert nincs nálam, ezért is csak jövő hétre tudom küldeni.
De itt egy kép a katalógusból, ezekhez a hengerekhez való. (99.1571.0) a cikkszáma
gyűrűméretet tudsz irni?
én tudok neked küldeni 4.100.-FT
szállítás: 1.500.-Ft
Jövő hét csütörtökre van nálad
Citybike
gedeon légyszi ugye neked van 49.5ös top gyűrűd?
helló mindenkinek! 49.5ös top performance gyürüt valaki tudna használt is érdekel.asszem magasság:1mm széllesség:1.5mm átmérő:49.5mm ha valaki tudna segíteni nagyon hálás lennék. 1db kellene. előre is köszönöm a segítségeteket. nem fontos a márka csak a mérete legyen ugyan az!

Üdv.: chakypapa RS 75
Vettem kis számbeütőt:)
Akár nyerset is kérhetsz, azon csak slicc van, meg menet, meg a két oldaláról a 3mmes fura, de a kalibrált még nincs benne.
Ez 200 forint/döbö.
A menet meg ugyan 6-os, de az emelkedése 0,8 minta gyárinak, szóval nem mezei m6:)
szóval M6?

szólok ha kell, de egyelőre van kb 10db-om, meg van dörzsárkészletem:) A számozást mivel csinálold?
Nagyobb (phbh) dellrotyóba van főfuvim ocsójé' én gyártom, ríjjá ha kell, bármekkora, kalibrálva, számozva.
Hamarosan lesz a phbg be is.
jah, italmondo még csonkal együtt is 28ért adta, pedig az sem olcsó hely. Anno onnan vettem a kicsire. És az normális szívócsonkal, amibe a karbi belecsúszik, és bilincsel van rárögzítve. Ahoz még fel is lehet rakni a gyári légszűrőházat, ez így gumitódással nem igazán jó, hosszú is, szóval a motor forgóssága se lesz az igazi. Malossihoz meg annyi köze van hogy ők csomagolják szettbe:) Az apróba most is van 15ért ilyen karbi. 19est vettem a simsonomra 7be...
A scooterdelar.eu oldalon akarburátoroknál egy phbg 21 es 19 rugó:)
Van humora a kolegának:)
www.olcso.hu/keres/dellorto%25..." title="http://209.85.135.132/search?q=cache:gWRTlQ3pTL4J:www.olcso.hu/keres/dellorto%25..." target="_blank">http://209.85.135.132/search?q...
elsö tárcsa hibátlan keveset futott motorról származik 10000ft
nekem jó a vasárnap, vegyél fel msn-re: sebok92@hotmail.com és megbeszéljük a részleteket

Atti, neked mi bajod van? Talán sokallod a 29et egy 3200 ft-os torokra és egy 34ezer forintos alig használt Malossi karbira?
jóhír! ha minden igaz vasárnap mennék a gumiért ha az neked jó.
engem a 110/80 17 s guma érdekelne csak most még nincs pénzem am én is a dioszegibe járok
29e
Rs-re cserélem!
A karbi+torok (odaadom hozzá az összekötő csövet is) az 29ezer forint a cuccot 3600km-ert használtam, szóval szinte új. És igen, sztem jó egy 50es RSre is, sokat dobna a teljesítményén. Minimális alku belefér
Helló!
Csak a csonk + karbi kell, mennyi lenne az ára? Egy 50-es RS-re kellene jó lenne rá szerinted?
Okés, majd akkor szólj h mikor csakhogy itthon legyek.
egyenlőre csak a tárcsa érdekelne...az mennyi? üdv
Relé 5000ft
Van hozzá komplett fékrendszer is akár