Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kompletten 70 000ft
heidenau k68 elsö hátsó gumi eladó. 100/90 R17 középen 3,5 mm, 110/80 R17 középen szintén 3,5 mm.

a kettő ára 8e ft

offroad93@citromail.hu
06 30 428 0561
igen ha minden igaz megyek
RSDanee, jössz a héten a gumiért? Félreraktam neked.
hello repsol! nekem van 21es karbim szívócsonkal, összekötő gumival és sportlégszűrővel együtt de ha csak a csonk kell meg az karbi azis eladó külön is, itt van egy kép:
az a drót az poén. de ahogy nézem le sincsen eresztve a gumi. még a futófelületben lehet?
jade benn egy drotdarab xD
naés a hátso gumi mennyi lene?:O ránézésre nincs baja de lehet csak rosz a szemem:D
Helló!
Van valakinek 17.5-21-ig karbija szívócsonkal eladó?
csak úgy érdekességből a 2 felniér menyit kérnél gumi nélkül tárcsákkal és hátsó lánckerékkel együtt?
Szia. Mondtad h vannak régebbi tipusu RS-ek is.Érdekelne egy 2004es RS-hez első tárcsaféked van-e? ÜDV
index reléd 02-es rs-hez van? ha igen emynniérT?
Aprilia rs 50 2007.-es évj.keveset futott vázsérült.Botott újszerü alkatrészei eladók!De vannak régebbi tipusu rs-ek is bontvaTel:06 70 459-6036
Csak újat tudok adni 16.900.-Ft
www.citybike.hu
Sziasztok valaki tudna nekem segíteni rs 50 2008as modell váltókar kellene ha valaki tud linket vagy neki van eladó akkor írjon már köszi
Bocsesz most értem haza , eddig egész szezonba jol szuperált a gép és egyik naprol a másikra produkálta ezt a hibát. kb 2000.km et ment városba csajosan 6-8000között forgatva.karbi gyertya légszürő ezt megtudom oldani.az jo ha nincs benne power szelep mert egy hibalahetöséggel kevesebb. Köszi a hsz-eket.
új gyertya, légszűrő takarítás,karbi takarítás
a problémát szerintem a karburátornál kellene keresni szerintem. Ki kellene tisztítani a légszűrőt és a fúvókákat. Elvileg jónak kell lennie. Régebben leforogta terhelés alatt is a 12000et?
aza fütyi sztem a powre. de az ezekbe nicns ezekcsak jobban pörögnek 7500körül.

dadogásos effekt pörgésnél sztem rosszul belőtt karbi. legalábis enkem ilyen okozott ilyet de nálad lehet teljesen más gond van
Sziasztok mindenki. Van egy olyan gondom hogy a lányom rs 50ese 2004 es az alábbi hibát produkálja üresben leforog 12000ig de terhelés alatt ha megyek vele 2-3 és följebb csak 8000ig forog és ott megáll dadog meg nem megy .esetleg van valami fütyi ami 8000nél nyitna csak koszos vagy valakinek volt e hasonló problémája hogy merre keressem a hibát.most ugy is pause van ráérek szerelgetni.köszi egy aggódó apuka
persze semmi gond azért van a fórum hogy segítsünk egymáson széles utat!
ja neharagudj nem azért írtam.
csak a tájékoztatás miatt.
Örülök, hogy ajánlod az oldalt
nem bunkóságból de pont ugyan akkor írtuk be, és teljesen véletlen volt de ha probléma akkor többet nemírok sehova semmit
ha megnézed ugyan arra az oldalra jutsz.