Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is csak a gedeon-én láttam 45öst.
blokkhoz veszed az önindítót és nem az évjárathoz.ha AM6-hoz kell neked akk jó amit RSDanee ad (ha jól emléxem az is AM6).ha a tiéd AM5 akkor nem biztos h jó.bár képek alapján egyezik
de nekem régi trapéz lámpás 99 elötti a motor
kéne az egész inkább csak legyen jo alktrésznek az enyémhez gondolnák ugy érte max 3-4 ezret me ha nem jo akkor meg szivok vele ho potyára megvettem
Neked is Nagyon Szépen Köszönöm!
Köszi Szépen!
nem fogsz találni, vagy csak nagyon nehezen más fogszámú lánckereket, mert ez a típusu lánckerék csak 47 fogszámmal szerepel sok gyártónál, mert a gyári fogszáma 47.
Hello mindenkinek van 1 pár sport tükröm eladó akit érdekel az írjon jeneigyula@citromail.hu
http://nagyvas.hu/motorosbolt....
Tess. Itt a keresőbe megadod h RS 50hez kell és már ki is adja.
engemis érdekelne egy hátsó lánckerék, viszont én nemtalálom seholse 2002es RS-re kellene hátsó lánckerék, viszont nekem nem 47fogú kellene hanem kissebb. erre van lehetőség? egy külföldi oldalon láttam 42fogszámút. üdv: Márkus Dániel
Sziasztok! Tudna valaki mondani egy olyan oldalt ahonnét tudnék rendelni Aprilia RS50-emre első, hátsó lánckereket +láncot?

Üdv!Máté!
hello: nekem van hibátlan aprilia rs 50 1999-2005 ig öninditom=
kompleten=10eft oda adom ha kell.
nemtudom mongy egy árat. csak a forgó rész érdekel vagy az egész?
ha jo lessz am mennyit gondolsz érte?
igy képröl jonak tünik a forgo rész de nem tudom ho jo e az anyémba ezért megkérnék vkit aki ért is hozzá hasonlitsa már össze a két forgo részt elöre is köszike
amint látjátok az enyémbe a szénkeféket tartó kis fémlap törött el és estek ki belőle a szénkefék. Azon kívül a többi része hibátlan
teszek felé képeket. jelöljétek be hogy mi kellene
teszek fel képet az én önindítómról
nah jo reggelt az uraknak nekem a csapágya bevan rohadva meg a forgo részböl van lekopva ezt mondta a szerelö itt egy kép az enyémröl
beni.balogh@gmail.com irj mail-t ha érdekel
eladhatom nekem már van új öninditom. azért szedtem le mer szétment benn a forgorész. szovala külsejének nincs gondja
Csá nem 90el húztam hanem 40el max és nem is erölködött jah és a kötelet a hátul a váznál van egy elég erős kis fül ahoz kötöttük
Lehet osztoznánk 2-en az indítódon Benjii-val, ha olyan van neked mint ami nekem kell. Neki a forgó része kéne, nekem meg csak a záróvég, ha nincs eltörve belül a mágnes.
Ha jól értelmeztem, akkor neki a fogaskerekek vannak elkopva. vagy a szénkefés része neki is, esetleg a csapágy, esetleg a vasmagok (forgó részt írt)?
Te nem adod el?
vagy ez ami neked van az nem pont ugyan olyan mint ami nekem kell?