Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem az enyém, ott az email cím vagy telszám újfalusi, beszélj vele és elküldi vagy értejösz.
Elég érdekes volna ha rá menne a szinyo hengere az rs re xd xd
Atta engem még mindig érdekelne az egyik gumi csak értekezni kellene rola
most mit játszod magad? attól még ugyanolyan hülye vagy.
gondoltam
néztem is h simson henger jó rá meg van ez húzatva XD
versenymotor 1 matricától meg 1 karbitól és megy neki 150-160-at lol bazeg láttam olyan motort amibe 160 volt írva és cask 250 es vot szal ez a gyerek kicsit gázzz
Nem tudod megcsinálni mert akkor blokkot is cserélned kell!
am nem hiszem hogy 1 szaros simson henger rámegy az rs -re ha ezért vok madár am nem hittem el amint mondott
mert? et mire érted?
te tudsz repülni is? csak mert jó nagy madár vagy.
mindenkinek saját dogla mit talál ki a gépéről. én nem álítom h az enyém versenygép de sose hagyott ott és szeretem. de az ő 425ezres ára...125öst vesztek enyiért.... ésnem 98as rs 50 alapu vmit..
ja értem XD mondjuk ahoz le kell kapnia hűtőt meg mindent de szted normális dolog lenne? vagy is nem menne attól tönkre a moci nem?
de az már akk nem megy annyit mint most nem?
Látom adatlapodon hogy az rs-ed 110km/h-ra képes.Ezzel a Simson hengerszettel akár 115km/h is összejöhet.
Persze hogy átlehet.Simson 70es hengert veszel meg hengerfejet és pont passzol rá.
üdv emberek
át lehetne alakítani a motort hogy ne vízhűtéses hanem léghűtéses legyen? és milyen henger kéne rá + kb mennyiből jönne ez ki?
150 hez 20 loerő feletti teljesítmény kellene (keréken)
nemtudom hogy miért kell szegény gyereknek beszólogatni. most azért mert a karburátorját egy kicsit drágán adja? ez van naés úgysem akarod megvenni. Amúgy nem akarod megvenni a motorját akkor minek figurázod ki a hírdetését? én rs-em is fog menni tavaszra 140et full polini tuninggal. Naés akkor mivan? Már nemis írhatok oda végsebességet nehogy XY kiröhögjön? jó énis sokkallom egy kicsit a 150-160at de kitudja? Nemláttuk a motort, ezért nemhiszem hogy véleményt kellene róla mondani
"Eladnám szeretett motoromat amely egy garantáltan költségmentes versenygép! Nemsok kismotorról tudok aminek 150-160 a végsebessége"

Ez mitől lenne versenygép? Jaaaa mert rajta van a racing matrica.. vágom.Vicces fiú vagy te 29ezres karbi 160as végsebesség.
Bizonyára találsz majmot rá 29 ért.
Viszont nemnagyon látom be, hogy ez menynivel jobb mint a dellortó phbg ami most 18 rugó újonnan.
(vélhetően semmivel)
Továbbá azt sem értem, miért akarja lehúzni az egyik motoros a másikat, pláne topikon belül.
Persze, ez a te dolgod, meg a vevődé.
Okker.
Azért mert használtam fele ennyi.
Nekem kb 20db kell, írok még ma emailt.
Tessék, én ennyiért találtam meg a karbimat:
http://www.scooterracing.hu/pr...

és igen, lehet kapni olcsóbban is 21es karbit, de ez ennyibe kerül. Lehetséges hogy csak a Malossi név miatt kerül ennyibe de ennyi az ára. Ez van. Most nemtudom hogy miért sok érte a 29, csonkal, gumival együtt.
Gyűrűm sajna nincs csak hengerem az is 51 es!
Akkor neked másik hengered van, talán ezen a képen
Itt a gyűrűszett cikkszáma (99.0684.1) az ára 7085.-Ft 2 db
A méretek 49.5 x 1,5 az 1.5mm a gyűrűhorony mérete, nem a mélysége