Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocsi elirtam joddye.
jeddy nekem az idexrelém 1 simó reléje és kb 800ft mza nekem bevált már 2hónapja az van benne és semmi gondom nincs vele. szerintem megéri rajta gondolkoznod. semmi különbség nincs.
normál. vis akora mint a gyárié sztem. mivel nekem abbol a blokbol van a henger, dugo (legalábis ha azmég az a bontot rs 50) és nekem a csapszeg passzolt a gyáriba
index nagyjábol megoldva. termosztátot azt majd kell vennem mindekép. és újatis akarok h nelegyen tényleg vele gond jo ideig. amúgy hengerfejeken megvana helye csak bele kel szerelni?
lehethogy érdekelne a blokk hogyha megtudnád nekem azt mondani, hogy mekkora a csapszeg átmérője? mármint a főtengelynek ahol a dugóhoz csatlakozik
te kérdezted!
a termosztátot nem igazán fogod tudni megoldani,hacsak nem valami bontottal. Az index reléből van utángyártott 2900.-Ft-ért, de bármilyen jó lehet hozzá 2 x 10 Watt a gyári , csak a bekötést kell megoldanod
Szia bemész akármijen autosboltba és kérsz elektronikus vezérlésű indexrelét az ujabb kocsikba már azok vannak fele árért meguszod ujonan én az enyébe asziszem audi 80 ashoz valott vettem de beviszed a mintátt.De ha te ragaszkoc az gyárihoz akkor fizec.
ej jo drága 0o
Aprilia rs 50 1999-2005-ös ALKATRÉSZEK ELADOK:
Top kipufogó carbon végel=20eft
komplet blok top uj fötengelyel=35eft
elsökerék gumival-trácsával=20eft
fejidom=15eft
jobb oldalidom=8eft
hütö=8eft
tank=10eft
gyujtáskapcsol
ó=7eft
bölcsö segédváz=8eft
müszerfal=10eft
felsövilla hid=6eft
gázbovden=3eft
vilogóautomata=3EFT
ÖNINDI
TÓ=8EFT
bendix=5eft
Gyujtás: alaplap=10eft lendkerék=8eft trafó=8eft
olajpumpa=5eft
érd:705377495
jóestét
vott tegnap 1 kérdésem
lécci segítsetek már mi lehet a gond kösz előre is
index relé gyári 7300.-Ft
termosztát gyári 7480.-Ft
nos vaalaki nemtudja akor menyi egy index relé újan?
na és egy termosztát?
hát látod kisfiam nemhittél nekem
jólvan kösz akkor jól gondoltam :D
Hogylenne....nicns bennük power! De ha TZR-ed van akkor tudnod kéne
üdv emberek.
lenne egy hülye kérdésem , méghozzá az h az 50-es rs-ekbe van-e power szelep?
Helló mindenkinek. 49.5ös gyűrüt tud valaki olcsón mert az italmondon 7000ft 2 nekem csak 1 kellene. eltört de ez 1 hosszú történet.
persze, felteszed és go, már mehetsz is, nincs kiszakadva csak már használt ennyi az egész, a képeket láttad, tudod milyen állapotba van, sztem fasza gumi, nemvéletlenül raktak ilyeneket az RSekere csak én tudtam szerezni pályagumit és azt pakoltam fel az én RSemre de ha jössz szívesen megmutatom
üdv emberek=)
lenne 1 kérdésem vagy nem is kérdés vagy nem tom XD na szal
levetem a chesterfield-es matricát a motoromról és a kis aprilia feliratot leraktam alúra jobb oldalon gond nélkül ment
de a bal oldalon mikor levettük észrevettük a heverommal
hogy kis mélyedés maratt a matrica körvonalánál mi lehet ez?
gondoltam hogy lefestették mert már volt festve látni rajta és hogy matricára festettek és utána vették le a matricát és ragasztottak újat tehát a matrica helyét kiemeli a festék vagy eredeti idom vagy passz
mi lehet? előre is köszi a választ
Járó motornál 11-13 volt között kell ingadoznia a töltésnek ez még elmegy.Ha az indexed néha csak világít akkor tényleg relé!
tudom hogy csak segíteni szeretnél, hiszen ezért van ez a fórum 2008 júniusában vettem a motort 16000km-rel. Beletettem több mint 1 év alatt 10000et de eddig tényleg gond nélkül ment. Télen fel lesz újítva úgyis.
najó bevallom 11000es fordulaton ment 120at. 15/47es áttételem van.
jólvan örülnék neki. talán max jövő hét végéig elvinnénk ha minden igaz. de nincs kiszakadva meg semmi nem? tehát felteszem a motorra és kész had menyen?
egy index relé meynibe van újan? mert ez villog ha van kedve ha nincs akk meg csak világít sztem ott a bibi
ne érts félre nem basztatásból írtam amit írtam csak azért mert láttam hogy írtad hogy csörög a motor belül lehet ez a probléma sajnálom hogy e/2 be beszéltem veled hiszen nem tudom hogy hogy hajtod a motort stb .meg hogy mióta van a tulajdonodba csak segítő jellegű akart lenni üdv: