Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

viszafogja? mégis hogyan?
fölösleges a 130as gumi.az már peremesedik.bőven jó a 120as is, ha igazán dönteni akarod.de ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz .
Aha, nekem most hátul 120/70-es Metzeler roadtech z6 van nagyon jó gumi csak annyi a baj vele hogy lágy keverékű és hát 13ezer km-el a hátam mögött már kicsit sajnos megkopott:(
Elöl meg Dunlop arrow max van az is hibátlan csak annak is annyi lett a baja hogy elkopott
enyémen 130/70 fan pirelli sport demon. sokkal jobb kanyarban, stabil a motor. viszont elégg visszafogja a motort
Ja még annyit szeretnék kérdezni hogy néztem gumit a motorra, és a michelin pilot sportyra gondoltam.Valaki tud rola valami véleményt mondani?
Ja és gömbölyű rs-re hátra ha 130/70es gumit rakok akkor romlik a motor menetteljesítménye?
Kanyarba nem lesz instabil vagy valami?
Na ez értelmes volt, minek írtam le 2x hogy gömbölyű rs azt nem tudom!
Bocs srácok fáradt vagyok, de a lényeg érthető.
Valaki nekem gömbölyű rs-re nem tud farok idomot?
Oda a váltó alá az a külön álló kis darab.
Gömbölyű rshez!
ja tényleg még aszem a bloktarto csavar is kilazult emgint mer elégjol rázD:
Szevasztok!
Van egypár fölös eladó rs 50 motyóm 98-as géphez! ( kipuff rendszer gyári, karbi gyári talppal, komplett gyújtás ) ah valakinek kell valami szóljon.
Jesszus a te motorod mintha elkapta volna a H1N1-et!
Elég csúnyán össze gyültek a problémák!:S
nincs a faszt nincs. kijött a kipu tömitésem aztis szerelhetem. folyik a vizemmert kéne vmi hengerfejtömítés ami passzol is a top hengerhez meg a mina fejhez. önindito is csap pörög de nem hajt..talán kiakadt?

na ezek akisebb gondok. de van elektornikai is amit sose ltátam.
ha kis fordulaton van a motor 2-3ezren néha 6 ig is az index csak világít nem villog. és nemértemmi köze hozzá mert elvileg aksirol megy. asszem ma ota csinálja ezt de miérT?
mivan emberek mér haldoklik a fórum? Ezek az RS-ek anyira megbízható motorok hogy nincs velük semmi gáz, nemkell szerelni ezért nincs téma?:D
jó estét
fászááXD

Ez jó, ezt még sosem halottam!
meg az hogy:aki nem tud úszni,ne másszon fára,mert elüti egy varrógép
Hehe, bizony van is egy mondás.:
Soha ne menj gyorsabban mint amilyen gyorsan tud repülni az őrangyalod.
én leszarom az autósokat.egy-két esetem nekem is volt mikor "nem látták hogy ott vagyok".azóta én sem akarom meglátni őket.én nem kezdek el nekik osztani,meg nem is fogom eldobni a motort.általában úgy megyek, hogy tudjak korrigálni.ha egyszer nem úgy jönne össze,akkor inkább leugranék róla és hagynám h belemenjen a moci.úgyis kell a lóvé .na jó azért a CB-vel nem csinálnám meg
akkor igazad van
Engem majdnem akkor ütöttek el mikor a motorom vagy 3 napja volt nálam még tavaly, egy keresztezödésben mentem a védett útvonalon balrol jött egy kocsi és majdnem belém jött, az volt a szerencsém hogy nem jött gyorsan és megtudott álni.
Sok Paré ugy lenézi a motorosokat föleg az ilyen 50eseket!
Még csak azért is úgy elöz meg hogy a tükör majdnem le viszi a karomat.
Multkor debrecenbe motoroztunk haverommal jött egy srác egy ilyen full pénzes vagyok bmw-vel meg volt veszve hogy ott voltunk mögötte a forgalomba amikor meg ráelöztünk még mutogatott
Én meg csak röhögtem magamban...
úttesten
jó estét
hát igen sokszor még a motorosokra sem figyelnek és ez bosszantó
attól függ.a járdán közlekedett,vagy az úttesten?
Jah és első.....
sziasztok! tárcsafék lemezt nem tud vki olcsón?
még nem szereltük fel neki minden meg van véve már tömitések szimeringek szal anyira vár az egész hogy legyen 1 szabad hétvégém szétszedni és öszerakni 50es hengerre rá se tetük blokot húzzuk szét bele a főtengely a top rá a henger és úgy a kipuff meg ami kell még