Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eddig leforogta és csak most keztdte el hogy nem vagy eddigis ilyenvolt?
de ha leforgatja a 10-et akkor a vége 90 km/h és 110/km/h kéne h menjem mivel arrow sportkipu. rendszer va benne!
10w-40 nekem bejött
talán mert nincs már akkora erő a hengerbe hogy végig leforogja. amúgy szerintem örülj hogy leforogja a 10000et, anyi bőven elég neki
Aprilia RS50-be milyen váltóolajat tegyek?
10W-30 váltóolaj vagy 10W-40 váltóolaj?
hello! 1 kérdés! mi van akkor ha a moci 1,2,3,4-be kiforog 12.000-et, és 5,6-ba már csak 10.000-et?
Hello az 50-es hengerrel használtam a főtengelyt(gyári).
még mielött elfelejteném lehet hogy érdekelne a hengerszett. sőőt biztos. csak 2 kérdésem lenne hogy ezalatt volt a gyári főtengely? és hogy tudnál -e képet küldeni a dugóról. msn-en beszélünk. csak tényleg mielött elfelejteném
irtam egy emailt joda mester majd nézd meg
Hello mindenkinek tuning miatt eladóak lettek a következő alkatrészeim:50-es henger,főtengely,lamellák, 16-os karbi+ 1 70-es polini henger Új.
Akit érdekel valami az vegyen fel Msnre:jeneigyula@hotmail.com
SR forumbna. mert ez RS az rs pedig gyorsaásgi
akkor holl keressek? segitsetek kerlek
na itt ilyemsit nemfogsz találni
Sziasztok.Most szeretnek venni egy robogot es mivel uj vagyok ebben a temaban, olyan web oldalt keresnek ahol robogok muszaki adatait tudnam elolvasni .
Elore is koszonom
Puskas Attila
Hali Mindenkinek !
Valaki tud-e eladó Aprilia Rs-t ?
Ára max. 130 000 ig érdekelne
aki tud az erre a címre írjon
vagy vegyen fel msn-re
Msn : j.oda.mester@hotmail.hu
Email címem : joodaniel@citromail.hu
UH az nem jó
Akkor vigyázz vele
nekem egy héten belül 2ő is.egyik a mellemet, a másik meg a jobb csuklómat.azóta úgy néz ki allergiás lettem a csípésre
És pont mentem át hajdúhadházra kurva szar úton csutkán amit bírt a kis rs mivel alig vártamm hogy odérjek (kurva xar)
nekemis plexi nélküli buko és darázs a fülembe:S
rsel alig tudtam letámasztani amjdmeg haltam:/
xD látom itt is vannak tőrténetek
Nekem tavaly egy ismerősömet csípte meg....100 al ment robogóval ( 125ccm ) valamiért fel volt neki tolva a plexi...odakapott azzal a lendülettem elrántotta a kormányt csatt...!
Szerencse h fűbe landoltak és semmi bajuk nemlett!
Saját elmény mikor berepül fater robogójával suhanva a boltba a rövidnadrág alá és 16ezer helyen csipkod össsze Na az az élet
anno nyáron nekem afilteremet csípte meg lejjebb ütöttem és még a pupumat is megcsípte
én kaptam már plexit nélküli bukommal darazsat ugy hogy szemem fölé csipett és ott helybe motort gyorsan letámasztottam és cibáltam gyorsan lefele a bukot me kurvára fájt ho megcsipte a szemem aza buzi darázs
áááá emberek én ma nagyon megjártam mivel hogy még jóidővolt mondom megyek már egy kicsit gurúlni és fel volt nyitva a bukóplexi aztán berepűlt a bukoba a darázs próbáltam ki piszkálni de nem sikerűlt és megszúrta a fülemet elég jól bedagatt utánna és még mostis fáj. xD
De csak ennyi bajom legyen.
tisztára SV...csak hiányzik belőle 600ccm meg a hátsó idom