Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali amúgy jólett a tzr-es haverod motorjára a top kipu?
Nekem Gedeon mutatta meg hogy kell összerakni a váltót...Aztán összeraktam,Egy kis finomítás,állítás és hibátlan....
a múltkor elém meg egy macsek lépett ki megállni már nem tudtam de csak ő szivta meg.
azt tudom hogy ékpályás de a két fogaskeréken vannak jelek az egyiken 2pont a másikon 1pont és a amelyiken 2pont van a két pont közre fogja az 1pontot amikor ott érnek össze a fogak akkor áll jól a kiegyenlitő tengely.
ezt én nem olvastam tapasztalat csináltam már többször.
szerintem az kizárt dolog hogy anyira elkopjon a meghajtó fogaskerék.
Ilyen a motoros élet nekem is van ilyen nap mint nap...Egyszer egy biciklis aztán kutya aztán gyalogos....Amíg nem kamion addig jó
Nekem is csörgött de kicseréltem az ékeket a főtengelyen és a kiegyenlítő tengelyen és elhalkult
A kiegyenlítő tengely ékpályás és máshogy nem tudod felrakni
Aprilia rs 50 1999-2005-id bontott alkatrészek eladók:
érd:705377495
baszus ma majdnem elütöttem egy biciglist. mentem a körforgalomban és kihajtott elém amikor nekemvolt elsöbbségem. Befékeztem és eldöltem de hálisten nemlett komoly baja a motornak. Váltókarom elferdült, meg amúgyis karcos volt már az oldala. Azthittem szívinfarktust kapok. és akkor még nekem kellett üldöznöm a faszit miután feltápázkodtam. elkaptam és kapott a fejére jó belátta a hibáját és adott egykis kárpótlást, de akkoris. akármeik autós elüthetett volna
ha normális állapotban van akkor simán elbírja.
van eladóba 2 jobb oldali idomom. 8000 a hibátlan 5000 a javitott.
valakinek kuplungkar ami nem törött meg nem görbült van eladó?
Jut eszembe moist veszek láncot meg lácnkerekeket!
Alap Rs elbírja a 13/47 es áttételt? ( ugye +1 fog előre )
nem akarok hülyeséget mondani de funkciója szerint olyan mint a 4t nél a szelep...! bár lehet h ez egy oltári baromság :)
jó estét mindenkinek
a membrán az mi meg mire jó?
ha írsz egy e-mail címet, holnapra megmondom pontosan mennyibe kerül, de kell hozzá a pontos évjárat, vagy ha nem tudod akkor az alvázszám
Citybike
Hali, motorvásárlás előtt állok. Használt 98-as RS 50 a kiszemelt. Kellenének nekem tippek, miket nézzek át rajta nagyon, és mik a tipikus hibák amire figyeljek. Köszi!
hello. ha kell mind2 akkkor 20körül. e-mailban megbeszéljük ha érdekel
Helo mennyibe kerül a gyújtás alap és a trafó?
Sziasztok....

Valaki rendelt már moped91-töl kilométerspirált? érdekelne jo lett e rsre. Vagy tipusonként változo... ? Natixosok tul sokért hoztak volna....
cső nekem 2 golyóscsapágy van benne fémkosaras. de jó állapotúak. az a rolnis az azt jelenti hogy müanyagkosaras az 1ik? áhhhh ezek az olaszok jólszivatnak . a simóval nem volt ennyi macera. de megéri az aprilia a kismocik közt ez a favorit.
Helló a jelhez raktam öket de ugyanúgy csörög. szerintem kopott a fogaskerék .
hagyd a robogó tuning oldalakat szerintem. http://www.hebo.hu/webshop/pro... ez a karbi egész jó áron van, csak egy szívótorok kell hozzá. membrán pedig ittvan hozzá http://www.hebo.hu/webshop/pro... vagy esetleg malossi. az van az enyémen is. egyedül a légszűrőt tudod venni a robogósról stage 6 double layert tudom javasolni, nekem volt csak lelopta valami szemétláda
szojkodet nászok! Dellorto 19es black edition karbi sztetek passzol rs-re meg jó vétel? plusz polini evo membrán plusz malossi szűrő, 70es hengerhez szeretném majd párosítani
azt a rezgésgátló tengelyt be is kell állitani a fogaskerekeken van 1jel ha az nem pászol semit se ér sőt még ront a helyzeten.
ránézésre se menne rá XD csak a dob de azé nem rossz kipu :P