Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó Estét!
Aprilia RS50 Váltóba milyen olajat szoktatok tenni? azon kivül hogy hajtómüolajat
a bendix nem húz be.
Ha az indítómotor működik és a mágnessel nincs baj, a szénkefék is jók, és megforgat, akkor a szabadonfutó lehet gond szerintem. vagy annak a rugója.

(nálam sokáig volt kédrés, hogy miért nem indul a motor (sokan aku-ra gondoltak, meg minden félét hallottam míg nem egyszer leszedtem az indítómotorról a mágneses zárófedelet és széjjel volt törve a mégnes ebben felakadt a vasmag, és kiderült, hogy ezért nem forog a forgó rész, illetve megszorult. (mágnes probléma volt (a jöv héten szereljük vissza a telóval, majd kiderül, hogy jól raktuk e össze
ok, és mennyit kérsz érte az egész blokkért? 6 sebességes ugye? És ez rs-be való blokk ugye? önindítós vagy csak berúgós? Mert nekem mind 1 mert van egy supermotom is abba berúgós kell
hello: nekem van jobb oldalidomom=8eft tudom adni ha kell.
hello: egy hengert rá teszel és megy a blok uj fötengely uj csapágy meg minden cserélve lett benne.
van valakinek elado jobb oldali idomja? (képpel)
hali kész lett az öninditom rá tettema mocira inditanám de csak az öninditoba lévö fogaskerék forog a lendkereket nem hajtja meg mi lehet valyo n a hiba? elöre is köszi
Helló!
És ami a blokkban van (csapágyak szimeringek,) azok is újak? Elvileg csak egy henger kellene rá és komplett lenne a blokk?
Sziasztok Srácok!

Rég jártam erre, mi újság veletek? Jól szuperálnak az RS-ek? :))

Jah igen, kora ősszel szó volt az Rs 50 rajongó oldalról, ami ugyebár elkészült, csak hely nem volt a számár a neten. Nos, azóta írtam az extra.hu tárhelyszolgáltatónak és azt írták, hogy átalakítás után tudok csak regisztrálni... Na de kérem, már lassan november és az oldal már augusztusban kész volt.

Lényeg, hogy belefáradtam a várakozásba és átírom az oldalt, keresek egy másik szolgáltatót, igérni pontos időt nem tudk, de majd úg is hirdetem, ha kész.

Jók legyetek Skacok, minden jót addig is!

Üdv.:
GHOST.
nagyobb volt még 10 de sajna kisebb nem:D
ha bekened nem csökken az elektromos teljesítménye?

nekem abban a ducati öninditoban a forgorész halt meg, nameg utána a bendix mert annak a végén az a kis gyürü eltünt. de valoszinüleg a gyürü tünt el előszőr és a nehéz forgástol ment szét a forgorészem
szeva!

Tegnap megjött a cucc. Nagyobb dobozod nem volt? Alig volt helye kényelmesen utazni
Hétfőn v. kedden feltesszük, mert a teló szárba a menetbe a perselyt csak hétfő délutánra készítik el.
bekentem kicsit a vasmagot Roil Golddal, kiványcsi vok, mennyire fog
könnyen fordulni a vasmagos tengely. Most kézzel is könnyen forog így.
am. Első nagy hiba volt, hogy az enymiben a gyűrű kirázódott, és mivel akkor már nem volt tartása a tengelynek, az össze-vissza vergődött és a mágnest széttörte a vasmag, mikor az foggásnak indúlt.
80%ba ugynazok. a bendix tarto fém szarságnak picit más az alakja.de sztem a szénkefék ugyanott vannak
ha vki megtudná mondnai ho a mitsuba és aducati önindito közt mi a külömbség és hogy a szénkefe elhelyezésük egy forma e azt megköyzönném me neten nem naon találtam rá
ha a membránházon, v a szívócsonkon, akkor igen,vélhetően oda.
aprilia rs 50 1999-2005 ig bontott alkatrészek:
blok:Top erösitett uj fötengely=18eft
6-os váltó=20eft
kuplung=10eft
blokfelek=10eft
olajpumpa
=6eft
öninditó=10eft
alaplap=10eft
lendkerék=10eft

trafó=8eft
hütö=8eft
tank=10eft
blok bölcsö=10eft
sztender=4eft
lánc=3eft
fejidom=10eft

oldalidom=8eft
müszerfal=12eft
fejidomtartó konzol=5eft
bal váz nyulvány=10eft
elsöfelni =20eft
km meghajtó=5eft
nekem volt a szivocsonkon is egy ilyen cső kimenet. elhetséges h oda menne az olaj a karbi helyett nekem?
azfasza:O nekem nagyon nem oda volt kötve. még jo h nem sült be:O
Van 2 eladó hengerem van 1 50-es és 1 70-es Polini!Akit érdekel valami az vegyen fel:jeneigyula@hotmail.com
oldalán az a pici ami bevan dugaszolva egy ilyen fekete kis szarral oda kéne belemennie az olajcsőnek a 2felső az ilyen túlfolyó célt szolgál
isis 12is is van azon vágom hova.
19esen én arra a bizbaszra kötötem amleyiket van cső a képen. az alapjárat felőli oldalon. de akor ami a tuloldalon van és ami van cső azon az mire szolgál?
mien karbi van attól függ. a gyári 12esen csak 1helyre lehet kötni, ezeken a 19-21 pedig ahogy fentvan a motoron a jobb oldalán van a helye
Nincs a kezemben a karbid, nincs teljesen fejben a tipus.
akor melyik az olaj? mert énoda kötöttem rá az olajat:O
visza lehet tenni a dugót és a gyűrűt is tömitések vannak de tűgörgő nincs de jó a gyári is.