Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

unokatesóm mociján(xps) én ien kipu van csak kékbe vagy is csak a dob XD e fasza hangja van
Bocs hogy beleszólok de egy RS-t sem láttam amire csavarosan tömítéssel menne fel a kipucsonk....
Bocs neharagugy tényleg nemszeretném rontani az üzleted ,de ennek a rezinek köze nincs a 2006 elötti RS dobhoz az utánni hoz meg pláne mivel a farok idom alatt megy el!Bocsi
Ha visza olvasol én mondtam ,hogy nem szapad kivenni!Mert szétrázza a motorod!Bontottan fogalmam sincs menyi az ára ,de ujonan sem lehet valami hatalmas összeg.Nézd meg a citybike oldalán vagy az italmondon.Ha nincs az oldalukon akkor sem kell megijedni mert biztos ,hogy tudnak hozatni csak megkell rendelni.A kiegyensújozó tengely csapágya rendben vannak?Egy sima görgős csapágya van meg egy rolnis kosara,ha kellenek nekem van mind a kető!
ez nem megy fel a te rs-edre. viszont az én LeoVince V6om eladó
cső gedeon az a fogaskerék tudod amiről beszéltünk ami a főtengőn van a nagy és amit meghalyt az arra a célra szolgál hogy a blokk rezgéseit kiszürje! Mert én kivettem mert kopottak és igy gázadáskor remeg a mocim mint 1 rázópad. Utánna visszaraktam csörgött mint 1 csörgőkígyó de nem rázott. Szereznem kell 2 fogaskereket bele hogy ne rázzon. ha csináltatnák az mennyibe lenne nem tudod? Vagy bontottan mennyi lehet kb? Köszi helló!
hello! az újra de a régire is felmegy!
ez az új RSre valo?
zsír új Technigas RSG kipufogórendszer eladó (főleg Derbi GPR50-re, Aprilia RS50-re)
nemrég vettem 41.000 ft-ért de sajna a motoromra nemlett jó...(nem GPR,és nemis RS)
tényleg új motoron még nemvolt, minden tartozékával és gyári dobozával!
nagyon jó ár érte -- 23.000 de sajna kell a cash
egyik részén sincsen meg a gyári matrica?
pl tankidom fejidom első sárvédő?
ezek lennének a léegfontosabbak.
vagy egyátalán a fekete szin gyári fényezés?
színig oké, ezzel annyi hogy nicns rajta matrica aztán kész.
nekem az lenne a lényeg hogy gyári 2005ös fényezésű legyen iylen szinbe amit mellékeltem gyári matricázással.
2005 rs50-re van idomszettem annyi hogy az Y része nincs meg.
De megvan a hátulja üléssel, 2oldalidom meg a fejidom. Fényes fekete fényezéssel. Csak matrica kell rá. Sérülés nincs rajta

ha érdekel dobj egy mailt
hello: nem gyári fényezésü, fényezni kellene ,de jó állapotuak nincsenek javitva meg ilyenek.
ha gyári 2005ös fényezésű akor érdekel.
ilyen kell mellékelem a képet
Nem úgy értettem!Na mind1!
jó estét mindenkinek
szétkaptuk a mocit és kúpgörgős csapágy vott szarrá szal holnap ha minden igaz ki lesz cserélve és talán jövöhétre vagy is hétvégén kész lesz
üdv! különolajzót hogy légtelenítsem le?
Nem hinném ,hogy az 500-as CB jét lecseréli egy AF1-re.
Most nagyot mondtál! Én így vettem!Vedd meg és kicserélhetsz rajta mindent! Én majd a 600-asomat cserélgetem!
Akkor jó mert óra szerint 97-et tudtam menni vele eddig max.!
az tökéletesen mind1 h te mennyire vigyáztál rá.itt az a lényeg,hogy nem gyári henger van,ezért a felsorolt alkatrészek nagyobb terhelésnek vannak kitéve.ekkora különbségnél igenis érdemes cserélni őket.ez olyan,mint ha az 50es RS-re 80as hengert teszel,akkor már legalább erősített főtengely,hajtókar,csapágyak,kuplung csere.
Eladók! Tanksapka, hátsólábtartó, lendkerék,gyujtásalap,trafó.
Hello. nincsen 2005-re idomom.
Nem nem cseréltem én semmit benne mert soha nem volt baja!Úgy hajtottam hogy ne legyen baja+úgy is tartottam karban!Ápám mondását mindíg megfogadom:"Úgy hajcsd a vasat hogy ugyan erre a motorra fogsz holnap is ráülni!"