Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megérkezett a kormánysúly, jöhetsz érte.
Egyből gyere hozzám hátul balra.(Misi)
Eleve 2006 tól az új Rs van más blokkal...ami máshogy teljesít...!
Enyém 03'-as full gyári módosított áttéttel 13-47 így megy óra szerint 108at! Gyári áttéttel ( 12-47 ) ment 100 at óra szerint max picit többet! Rátettem a navigációnkat és az órához viszonyítva 3-4km/h-val mutatott kevesebbet. Gumim gyári méretű. Vagyok 66 kiló! Fogyasztás csuklófüggő...3 litertől 6 literig
Másra kíváncsi vagy még?
nemvok képbe milyen számokat ütsz ?
mert ha alváz v ilyenek akor nekmeis kellhet de lehet nagyonnagyonnagoyn nemvok képbe:D
Helló
1 csavar van csak több nincs! Állítani semmit nem lehet sajnos, fúvóka is csak 1 van benne! Ilyen karbi:
http://s266.photobucket.com/al...
Császtok nem tudtok vmi oldalt ahol RS-re 99 évj. kipufogót lehet venni (tuning) és viszonylag olcsóny de nem ilyen gagyi kinai utánzat .
Sajna a számozást nem tudom igazán szépen megcsinálni.
A gyárban nyilván minden számnak külön beütője van, tehát mondjuk a 132-es hez egyben 132 es beütő.
Sajna ilyen nekem nincs, csak 1 től 9 ig, szóval én 3 lépésben ütöm be a 132-t ezért nem igazán zsép.
Gyári közeli gépre gondoltam, olyan 2004-2008 körüli évjáratok. Gyári gumi, gyári alkatrészekkel, gyári karbi, és így tovább. jól beállított gépre, és nem egy 200 kilós csávóra aki ráül...
Fogyasztás: átlag. érdekelt volna városi illetve túra (csutka gázon) (tudom, hogy sok múlik a vezetőn is meg milyen benya és olaj amit használ, meg hogy adalékolja-e.
Bocs, ha valami kimaradt még.
Az érdekel kinek mi a tapasztalata, hogyan megy. (a korábbi írásom szerint)
te ezt komolyan gondoltad?
minden motor más.elmondjam mitől függ?karbi,henger,blokk,dugó,áttételezés,váltóát
tételezés (esetleg),gumiméret,idomokkal vagy anélkül,évjárat,benzin minősége,légszűrő,súlyod...most így hirtelen ennyi jutott eszembe.benzinfogyasztás meg attól függ mennyire húzod neki .a km óra meg csal baromi sokat,főleg ha más méretű gumid van.
Valaki meg tudná mondani mennyit megy (km/h -saját órája szerint és az mennyire pontos-) az RS 50, ha nincs folytás, nem tuningolt (gyári cuccokkal max. áttétel változtatással) és, hogy milyen az az áttétellel?
Ha lehet minnél pontosabb infót írjatok. Nem az érdekel, hogy kb mennyit megy, hanem úgy konkrétan amit lemért.
Mellette a benya fogyasztást is, ha tudnátok dokumentálni.

Köszi.
Alapjárati keveréket próbáltál állítani? Kellene még egy állítócsavarnak lennie.

Tuji
megjöttem a cuccok,minőségi munka
hétfőn küldöm a rendelést
"úszószintet nem lehet állítani, tű nincs benne mert ez síktolattyús karbi"
He?
Fóvókát raktam bele nagyobbat ugyanaz a helyzet, csak nem pörög ki menet közben mert az már sok neki, úszószintet nem lehet állítani, tű nincs benne mert ez síktolattyús karbi MÁS esetleg
fúvóka,úszószint, illetve fennakad a síbertű.kb ezek lehetnek szerintem .
JA amúgy AM6-os blokk, meg még annyi hogy menni meg megy rendesen olyan 95-97 körűl óra szerint, csak annyi hogy alapjárat nincs.
Helló!
Van egy RS 50-esem és lenne egy olyan gondom vele hogy nincs alapjárata csak szivatóval! És csak úgy jó ha teljesen kitekerem az alapjárat csavarját mert ha van rá alapjárat tekerve akkor kb 2000-ret pörög de ha húzok egy gázt akkor nem megy vissza olyan mintha szorúlna a gázbovden, kb 5-6 vagy még többet pörög és nem megy vissza az alapjárat ha akkor tekerek le belőle akkor meg lefullad..... Karbit kipucoltam, membránt is cseréltem de semmi változás. DellOrto sha 14-12-es karbi van rajta szal állítani semmit nem lehet ugyhogy nem tom mit csináljak! Ugyhogy ha Valaki tudna tanácsot adni akkor megkösszönném.
hát akkor lehet hogy az egy 50es Polini evo henger http://www.polini.com/catalogo... hengerfejen keresd meg azt a polini jelet, hátha tényleg az
A hengeren van hogy EVO meg egy pöttyözött karikában egy 8-as megy egy 1-es!
Itt a hengeren látszik:
nincs rajta semmien írás vagy szám? mer nemigazán látszik rajta semmi.
feladtam
Helló
Szereztem a hengerfejről is képet
Helló!
Tudsz felraki képet róla, meg ha esetleg más volt-e cserélve benne, és mennyit használt felújítás óta! Mert lehet engem is érdekel!
Hello az nincs!
danee feladtad?
hello: nekem van egy top erösitett fötengelyel szerelt blokom amibe vata uj fötengely van nem felujitott meg ilyenek
komplet blok=35eft
vagy külön a fötengely=20eft