Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello: de van 2005-re idomok:fejidom-lámpa-tükör-oldalidomok-tank-
müszer
fal ...........stb
érd:705377495
hello: van komplet gyujtásom rs 50re.
de a gyujtás melyik réssze kellene?
de amugy komplet gyujtást=25EFT oda adom.
80-90 et el kell mennie...
Helló!
Egy alap RS Replica-nak (gilardoni hengeres) mennyit kéne elmennie kb sík úton? Én 70 kg vagyok! ja és 1999-es az a fél lengőkaros még!
Helló! Membránod nincs eladó?
2005ös rs idomjaid vannak?
hali. ha vkit érdekel bontott hűtő, gyujtás, idomok, kipuf, eladók.
Helo nekem gyujtásra lenne szükségem,és hogy mennyibe kerül?
mindenki túlélte kisebb-nagyobb sérülésekkel.vagy 3an vagy 4en voltak az még nem pontos.
nemtom.ha Pécs megen nem jön össze akkor lehet megyek .
Nekem csak az nem tetszik ,hogy ez egy 125-ős af1 160-as henger az 35ccm különbség főtengely helytókar lett -e cserélve + csapágy!
Hát nem baj van itt nekem még motor!Ha nem adom el akkór megcsinálom streerfight-er mocinak!Na most megyek!Csákó mindenkinek!
Amúgy jól néz ki a géped....de kár hogy papírbeteg....
Nincs papírja!De vázcsere és kész!http://www.kepesmotor.hu/motor...
Én is levelezek a sráccal már egy ideje,már csak az a kérdés hogy a távolságot hogy oldjuk meg...
Ma én is láttam egy csúnya esést De a srác megúszta,hála az égnek...szembe jött velem állt egy lámpánál és amikor indult a kanyarban kicsúszott alóla a motor....Odamentem de semmi baja...
Szerinted én hogyan használnám csak később lehessen le rendszámoztatni!
Énszerintem van összefüggés a csere és az 50-es papír na meg a rendőrök között....
Papírja vannak vagy lepapírozható?
Én kapok nagyobbat a szüleimtől, tesómnak meg ez a motor nagyon erős és ezért kellene nekünk rs!
Csak 3mat vittek kórházba ennyit tudok.Holnap jössz?
Mi az oka ,hogy cserélnéd?
Ha jó a blokk,a futómü és a gumik akkor 100-és 150 között max
A Br8 eg kifejezetten sport gyertya és tovább bírja ezenkívül nagy teljesítményü...
RS 50-re akár cserélem is!http://www.kepesmotor.hu/april...
szevasztok. mennyit érhet egy aprilia rs 50 1997-es a festése csúnya, kéne rá egy jobbos tükör ( azt mennyiért lehet hozzá szerezni? ) , plusz az üléseit kéne áthuzni mert az is elég kopott. így mennyit érhet?