Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

BR8es meg br8EG közt mi a kül?
br8as van ithon meg 9es is
meg van vmi chmapion 9s is.
mindegyik szentiváni.az SR elvileg egy csajé (de nem ő vezetett),a Derbis srácot meg ismerem.elvileg 4en voltak.2nek zúzódás,Derbis srácnak combcsonttörés.
még tegnap úgy hallottam h a robogót vezető meghalt.aztán a fasztuggya mennyi igaz.
Győr és Gönyü közé.Ott halt meg augusztusban egy győri srác.Személyesen nem ismertem csak párszor jött már szembe velem.A megemlékezés után egy kis túra a szigetközben.
Azt az SR t én már többször láttam a városban.
Én direkt svarbinak írtam mert így van benne RRRRRRRRRRR
gedeon ezt olvastad?
a Rigát télleg kihagytam,de a másik meg 'Schwalbe' te állat
De a fékerő baszott jó, és határozott fékezésnél nem is nyikorog, csak ha lassít vele a paré...

Egy 2000-es évjáratú 2.9-es TDi Cia Carnival LS-ről van szó. 2 tonna az autó, és haféket taposod no perc alatt megáll, ha a gázt, akkor no perc alatt 160...
Hová mész megemlékezni?
Én holnap megyek megemlékezésre utána meg egy kisebb túrára.
Kikapod a fékbetétet ,megkarcolod egy csavarhúzóval ha frankón belekarcol akkor egy durva csiszoló papírral egy sima felületen még valószínűleg feltudod javítani.Ha viszont ép csak meghúzza a felületét a csavarhúzó akkor kuka a betét hiába jó vastag még mert felégett és kikeményedett.Na emiatt nyikorog a fék és a fékhatás sem tökéletes!
szeva yoda ma még elmegyek egy százast amíg jó idő van
Rigát és svaRbit kihagytad!
A nyikorgó fékbetét egyszerü..A Fékbetét minőségétől függ....Mivel már csak azbeszt mentes fékbetétet lehet kapni ezért csak jó minőségü fékbetétet szabad használni,a kinai zacskós féknek lejárt az ideje...Minél több a réz a betétben annál jobban nyikorog
Nekem a 8-as jött be 80 as hengerhez....de abból inkább jó minőség...Br8 EG
Bezsírozzuk a fékbetétet....
Illetve ezt az auton nyikorgó féket hogy oldod meg? (ilyen probléma itt is elöjött!)
Na ezt átgondolom
váltókarod nincs véletlenül?
Aprilia rs 50-es 1999-2005 ig bontott alkatrészek eladók:
blok,gyujtás, top kipufogó,idomok,lámpák,müszerfal,telo,sárvédö,
a teljesítményhez gumi is kell .
10es gyertya már sok a motornak? v bőven megfelel a br9es is a 80as hengerhez?
Így megcsúfolni egy gumit rs után cb-re
A RIGA kimaradt