Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello: nekem vangáz bovdenek rs 50re, ha kell=5eft
nincs hozzá véletlenül erősített főtengely? az fontosabb lenne most nekem
Helló!
Nincs sajna csak ennyi, nem tudod milyen lehet?
De van még 1 70-es polini henger is ÚJ ha érdekel.Msn:jeneigyula@hotmail.com vegyél fel beszéljünk.
Hello gyári 50-es megvan minden hozzá!
hengerfejről nincs véletlenül kép?
és holvan a henger?
Üdv.!
Tud valaki segíteni nekem hogy ez milyen henger lehet? És 1-2 dologban pl. tartóssága, milyen teljesítménye van, perselyes-e vagy nicasilos, ára, kell-e erősített főtengely hozzá vagy elbirja egy gyári is, stb... nagyon megköszönném!
OK, köszi!
A méretet nem tudom,de minek amikor megkapod a kettőt 2.600.-Ft-ért (K070090) a cikkszáma.
www.citybike.hu
50-ben
Helló!
Meg tudja nekem mondani valaki hogy az RS 60-ben (am6-os blokk) milyen főtengely szimeringek van? A mérete kellene. Előre is köszönöm!
Gázbowden:8000.-Ft-tól 12250.-Ft-ig típustól függően
www.cityike.hu
Sajnos az oldalon nincs fennt, de írj egy e-mailt az aruhaz@citybike.hu címre és megmondom, hogy mennyibe kerül és mikorra tudok adni.
Alvázszám kell hozzá!
Lemaradt hogy nap képe is volt ez a motor a Bikepicsen Jóféle
Valóban a legszebb 125 ös Rs ez vitathatatlan!
50 esbe én is ilyet akartam csak másfajta lett...egye fene!


Apropó gedeon mesterurat kérdezném, hogy akkor jók lettek a képek az álványomról? Ha csinálod hogy állsz vele?
legszebb Rs 125!
Én is ilyet szeretnék, csak sajnos nincs rá keret:(


Valaki esetleg nem tudja honnan lehet szerezni gázbovdent és mennyiért?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_125-
3353177
üdv mien hengered van eladó?
Részemről nincs,de ti is sokszor kiakasztottatok! Ugyanis utálok magyarázkodni.Na mindegy múlt!
nem tudom pontosan , személyesen nem ismerlek, de muszály volt egy kicsit körülnéznem, mert annyira kiakasztottál , de nincs harag.
Honnan tudod?Egyébként kösz!
tudom, hogy ki vagy.
Megrendeltem, majd szólok ha jöhetsz érte!
Nembaj nekem a gyári kéne ha 2000ft.Meg is rendelheted oszt legalább megtudod kivagyok.Ez tényleg nem sürgős!Ha 2 hét az is jó.