Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mint a papírkutyát .kijött az első hátsó kerék,tank le,aksi ki...eddig ennyi.aztán majd jön a mester és akkor blokk ki,lengővilla le,első tellók le és megcsinálunk rajta mindent a kövi gazdinak .ja meg átdobom a CB-re a Sport Demon papucsokat
mint pl.:Romet,KomáR,Simson RR Fireblade ,HeRkules,VeRhovina...stb
Szétkaptad?Na de ember nem kéne egy szakemberre bízni?
darabokba .úgyhogy csak dar....abo.....kb......a fo-go-k be-írn-i i-de.
ennél jobb állapotút szerintem keresve se találnál.már nem azért,de logikusan belegondolva:egy motorszerelő motorja szerinted gány lenne?most kérdezem én.akit idegesít ha az autójának nyikorog a fékje,pont egy olyannak lenne hulladék a motorja ?tényleg annyi a gond, hogy még nincs rajt plexi
Az RS ekre 18 as mikunit raktak amiknak befelé szükült a légtorka így felgyorsították a keverék áramlását....
Ez egy 24-es mikuni és MTX 125-ös hondákon volt nekem legalább is...
Kösz, hétfőn megpróbálom.
A motor tiszta fekete piros felirattal.
Keresgélek már egy pár napja, de pont ilyet még nem találtam. A legtöbbön nincs is ilyen szivatókar.
Kösz a választ, egyébként elírtam, 24-es. Olyan, hogy BN, TM, VM, stb. nem kell(ene)?
Voltam először az Aprilia szakboltjában Dunakeszin, ilyen tűt ott még nem láttak (?), régi motorokhoz nincs katalógusuk, így cikkszám nélkül nem is tud keresni. Aztán voltam 4Kelemennél, meg mellette a másik boltban, sehol nem tudtak segíteni.
Az italmondót az apriliás is ajánlotta, de gondoltam, hogy pontos típus megjelölése nélkül on-line végképp nem tudok vásárolni. Sajnos a citybike-nál is hasonló a helyzet, ezért nem tudok Győrbe menni.
A tű és fészke kb. így néz ki, csak nincs a tű nyakán bemarás.
http://www.mforce.hu/mikuni_2t... Hívd fel őket és kérdezd meg!
csak azér kellene kép mert a régi rsemen amit eladtam rég iylen karbi volt és az is 95ös volt.
de amugy a neten rá tudsz keresni a pontos tipusára.
sztem
Az összes felirat, amit találtam rajta az egyik oldalon Mikuni Corp, a másikon meg Made in Japan. Illetve a középső képen, ahol az összehúzó csavarok vannak ott a tetején van egy M3 és alata egy Z3 beütés.
Képet most nem tudok feltenni (csinálni), mert szét van szedve a motor.
Te erről a porlasztóról tökéletesen elmondtál mindent!Mikuni 20-as karbi.Egyébként ezeket általában robogókra szokták szerelni.Javaslom vedd ki a karbiból a tűszelepet és vidd be az egészet (karbit is) egy robogó alkatrész kereskedésbe.Ha valamire is való bolt akkor fognak tudni adni.Rengeteg hondán ugyan ilyen van!De tudom még javasolni a www.citybike.hu vagy a www.italmondó.hu oldalakat.
a karbi oldalán rajta kel lenie vmi feliratnak ami a tipust jelöli.
amugy tudsz feltenni egy képet arról az rsről amin ez van?
Sziasztok!
Egy 95-ös RS50-ben van ez a Mikuni porlasztó. Meg tudná valaki mondani, hogy ez pontosan milyen típus? (Annyit látok, hogy 20-as)
A tűszelepet kellene cserélni, mert állandóan felakad, de nem tudom, pontosan mihez kell keresnem.
gedeonnak a motorja szinte jobb mint egy 125 ös XD
szal megéri
Jánoshalma. Bács-kiskun megye. Meg én igazából inkább poweres 125-öst keresek kismotor papperekkel.
Mert merre laksz?
csak Győr qrva messze van, meg még nézelődök erre közelebb is.
Pontosan 250ezerig keresek JÓ állapotú rs50-et De télleg jó legyen
jócaka haver.
köszönöm Indy és gedeon a válaszotokat. sokat segítettetek. nem csapágyas csak a pontokat nem vettem figyelembe. Köszönöm
Joccakát én is megyek!