Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van egy 350 es JAWA-m...elég durva csak rendszámhiányos...De az rs-t nem sokan verik meg BP útjain a dugóban
Nagy álmom, hogy egyszer, ha megtehetem, visszaveszem az összes eddigi motoromat, ha nem is ugyanazt, de típusra igen.
Én meg szocimotoros leszek egyenlőre, afféle kanyarvadász, reszkessetek 1000-esek! Az a poén, hogy sokak nagy gyorsasági mociját leviszi a kis MZ (kanyarban), mert nincs lóvé gumira.
Én maradok
Smucigeci Megyek aludni yoda mester....kurva fáradt vagyok
Nnna, faca, szépen kirepülümk az RS szárnyai alól.
Smucig geci vagyok nem kapsz egyet sem!
Na azért mert ha veszel 400 gépet akkor egyet nekem adhatsz
Gépelési hiba 400-as!
Hát én már nagyon vissza ülnék minimum 400 gépre sikerült összekapargatnom egy kis zsebpénz + ha eltudnám adni a sast akkor tudnék venni valami komolyabbat ,de ismersz csak olyat aminek a nevében van R
Nagy moci meg ilyenek Én már sok mocit kergettem mint ahogy te is...Nekem az rs király bár vannak jobb motorok de ebben a kategóriában nincs...ha veszek is nagyobbat ezt megtartom
Hogyan érted neki bejött az élet?
Hát ez már csak így szok lenni...neki bejött az élet
Bálint milyen nagy király lett ide sem dugja az orrát az 50-es fórumba pedig még megvan a sárkánya.
Szaré-hugyé
Szinte minden este megyek egy karikát...kiélvezem amíg lehet Ez a moci nem lessz eladva.... Megcsináltam a 14 es fogaskereket ezzel még gyorsul de 90 el lehet utazni
Az menyi az a occó?
Mizu csávó?Mocizgatunk,mocizgatunk?
Yoda mester viszek neked egy karton féktisztítót.....kurta ócsóé....
Én ugye szétbonthatom Ha megakadok úgyis felhívlak
Király hogy itt vagy bejött a kehelycső Nagy király vagy Brutál gyorsulás már 4000-től de 10500-nál még mindíg lebólint mintha leszabályozna....
Egyébként gyerekek én szívesen segítek mindenkinek feltéve ha van időm ,de egyet nem értek az aki nem ért hozzá az miért áll neki széthúzni egy motor blokkot?Egyetlen pici hiba és néhány ezer forintos munkadíj spórolásból több tízezer forintos kár keletkezik lehet nem azonnal csak pár km akár 1000km után is!Ez nem személynek vagy személyeknek szól egyszerűen általánosságba és nem is akarok senkit megbántani!
Az a lendítő valami a kiegyensúlyozó tengely és valószínüleg csapágyas,ha jól raktad össze...Van a tengely fogaskerekén két pont,és a főtengely fogaskeréken is van egy na annak a pontnak a másik fogaskeréken lévő két pont közé kell kerülnie...Remélem tudtam segíteni
Hidd el barátom az a henger igen csak kapott!
Azt a tengelyt semmi esetre sem szabad ki iktatnod az a kiegyensúlyozó tengely!Nem szabad összekeverni a 2 fogaskereket (ami a főtengelyen van és azt ami a kiegyensúlyozó tengelyen) mert összelehet!Mind a két fogaskeréken van egy pont jelölés azoknak egybe kell esni!