Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem kibirta a 26ot a gyári henger. sőt még msotis megy csak most felraktam egy újat de még lehet viszamegy azis mert kurvajo a gyári henger strababírása
perszee felvettelek
szevasztok!
ma megadta magát az RS-em . Pécsről jöttem haza és elfáradt... De hazahozott még 15 km-t jó kis moci Szerencsére a henger nem kapott.. 26085,7 km-el ''állt meg'' bontatlan blokkal
van msn-ed ? És havan felvennél pls? ott van az adatlapomon a címem
nekem pont van egy eladó
nbekemm meg arra h ez a gyorsulás megfelel-e vagy rosszul van belőve
csáó gedeon. az előző kérdésemre tudnál valami választ adni? köszi
Nekem mindegy én nem értek hozzá!
Fent van az eladó holmiaim között ,de az irány ár 250000ft.Az egyetlen hiányossága az hogy még nem rendeltem meg az új plexit.
Motormatrica gyártás minden tipusra egyedi igények szerint is!
Több éves tapasztalattal és hatalmas alapadatbázissal:
Motor matricák HONDA, YAMAHA, KAWASAKI, SUZUKI, APRLILA és egyéb típusokhoz is!
Elérhető áron, jó minőségben!
TELJES SZETTEK MÁR 3500.- FORINTTÓL
A K C I Ó!
Ingyenes postázási és csomagolási költség, árgaranciával!
További info a linken:
w w w. motormatricak . hu
info@motormatricak.hu
hali gedeon! kérdésem lenne. a főtengelye ugyebár van 2 fogaskerék az 1ik a kuplungot a másik meg egy lendítő valamit forgat na ez mi célt szolgál? mert nekem ha rajtavan a lendítőn akkor csörög de veszettül ha nincs akkor faxa.mit tegyek ? levegyem a fogaskereket vagy van valami jó tanácsod? válaszod köszönöm!

üdv: chakypapars75
pont venni szeretnék egyet
hello: uj fötengely van benne 6-osváltoval=40EFT
ÉRD:705377495
Mit kérsz érte?
hali a blokk mennyi? henger karbi membránés gyujtás nélkül? hány sebis? válaszod előre is köszönöm
hali. pollini henger eladó. 47mm-es nicasilos. hengerfejben a termosztátcsavarok le vannak fúrva. ha valakit érdekel írjon.20ezer.
igen én mondtam énis azt a polini hengert fogom venni az enyémbe.
Szia!
Gondolkodtam ezen a domain dolgon, és be kell, hogy lássam nincs értelme. Szóval kicsit átalakítom a weboldalt és más címen lesz elérhető. Pl.: rs4life.extra.hu stb. Támogatod az ötletet?
Nekem ugyan ez volt kimartam magamnak,egyszerü volt mivel csak egy peremet kellett lemarni...
Sziasztok egy tapasztalatott szeretnék veletek megosztani volt egy
am 3 blokom és egy 80cm henger volt rajta 50mm dugoátmérővel levettem és átakartam rakni egy am 6 blokra mivel blokkot cseréltem a sebeségek miat hát nagy meglepetésemre nem ment rá a henger a blokra nem fért bele a henger also része a blokba kb 1mm kisebb volt a juk a blokba elvittem és kimarattam a bokot hogy beleférjen a henger nemtom valaki jártmár igy vagy csak egyedi probléma ja és a régi blokon nemlátszik hogy kimarták volna van ijen hogy nemegyformák a blokok? namindegy megcsináltattam most jo és megy mind a vadisznó érekeségképen irtam ha valaki járt igy vagy halott ilyent irja meg.
RSDanee, te voltál az aki mondta h nagyker áron a redracingtől tudsz szerezni kiput asszem. Na onnan hogy lehetne hengert szerezni? mert ott találtam polini vashengert, 2 gyűrűset rs-hez.
Aprilia rs 50 1999-2005 ig bontott alkatrészek eladok:
idomok,blok,lámpák,hütö,öninditó,kormány
,lábtartó,tükör,
gyujtás,kipufogó,felnik,gumik,f
kérlek osszátok meg velem tapasztalataitokat.
azon a távon amit a kép mutat anyi idő alatt gyorsul fel 80ra. ez jo vagy rosz? menyivel kékne kevesebbnek lennie?