Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gedeon vagy vki hozzáértő légyszives jelőlje be a képen hol kell ezen a 02-es rs-en kivenni a folytást.
Valamint:
mit kell kivenni? hogynézki v vmi hasonló.
mekora darabot kell kivágni a dobbol?
milyen hegesztő kell a viszahegesztéshez?

80as hengerhez kéne kivenni akkor full herélt v csak 1folytás elég?
szörnyen nagy hangot nem akarok. végdob csere előreláthatolag hamarosan.
Aprilia rs 50 1999-2005-ig bontott alkatrészek eladok:
blok,hátsóteló,fékek,idomok,lábtartok,bovd
enek,lámpák,kipufogó,
felnik,kormány,villahid,karbi
,müszerfal,gyujtáskapcsoló,tank,hütö,öninditó,gyu
jtás,levegöszürö........
érd:705377495
mien évjáratot bontotok?
hali.apilia rs 50 alkatrészek eladók. Egy újabb motor került bontásra.Még sok alkatrésze megvan.Ha érdekel vmi küldj emailt.üdv
Sziasztok! Eladóvá vált az Aprilia rs 50-es motorom. 1998 évjáratú minden működik rajta. Az ára: 200000Ft Csere érdelene Aprilia Rs 50 1999-2005 vagy esetleg rs 125-re 250FT -ig ami 50-es ként volt használva. Ha édekel akkor hívj: 06-20-592-2286 vagy E-mail:gulya.janos@freemail.hu vagy vegyél fel msn-re: gulya.janos@hotmail.com
hello: bács-kiskun megyében vok Kalocsa mellett.
érd:705377495
Ha érdekel akkor írj borizsolt@googlemail.hu
Üdv engem érdekelne de nem tudom merre laksz....Én Tk vagyok és járom az országot így akár személyesen is át tudom venni....
gondolom ésn is jövőre úgy néz ki rendbeteszem kap 1 szép festést=) meg rendszereket pl heger légszűrő persze sport karbi kipu =) karácsony szülinap péz péz péz XD
rendbe kell tennem mert az előző gazdája trehány volt
mire mindent meg csinálok rajta el tart 1 ideig
helyes =) XD
szeva nem selyem színú fekete pontosan de ez csak a próba volt még 2 réteget + 1 lakot kap télen lesz rá idő ja meg a matricázás sem marad el.
hy lallare a te motorod most matt fekete?
hali
Mondtam hogy el küldöm megfúratni a Top hengerem ész lett igez majd földhöz basztam mert fúrás dugó gyűrű összesen 25 ezerbe került igaz azt a hengert kompletten tavaly 52 ezerért vettem csak a hülye ható karból az alsó tűgörgő kosárból fel jött és meg húzta a hengert és kuka lett a dugó
de mind egy meg nyáron legalább hasítók mint állat
hello: dellorto 19-es top memránal szivocsonkal=10eft
top carbon kipufogó rendszerem=20eft
egyben visszed=25eft tied
hello .elvileg meg vannak=2eft
v2 vagy v4es?
kajakra addig van skálázva. énis néztem ugyan az az óra van rajta szerintem legalábbis hasonló mint az új sr/rs 50 125ön
hy néztem az aprilia rsv 1000 r motort és 12 ezerig van a fordulatszám van ilyen?XD
hello:1999-2005 ig jó lámpa szivlámpás müanyag.
hali ha vkit érdekel van hátsólábtartóm.ha érdekel írj emailt hali
misoc!Ha még megvannak és meg is tudunk egyezni nekem kellenének a kormány végsúlyok.
Szeva!
Melyik fajat első lámpád van eladó?
Hali.... Misoc láttam hirdetted a karbit is. Engem a tipusa érdekelne.....
képek.