Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kormánycsapágy, mielőbb nézd meg!
nekem most olyan problémám van higy néha mikor kanyarodok a kormány megakad és alíg bírom elfordítani má majdnem elbaszóttam miatta nem tom mi lehet a gon segítsetek pls
am a kanócokat néztem de nem hinném h az lenne
19es karbival ég és föld.én csak ajánlani tudom nekem most 21es lesz
ahamm egy kicsist beázott.
de azért 19es karbival jobban megy mint a gyárival
faszán beázott?
az a gáz, hogy pl nekem ilyen 8ezer ft-os szivacsos szűrő volt, esőbe jól beázik, nemtesz neki jót. max ha a gyári háza beleszed a sport szivacsot, lehet olyat is venni
Első sorban nem a benzin mennyiség a lényeg hanem az áramlás sebessége és a levegő menyisége a benyát csak ennek függvényében kell növelni.Ez egy tévhit ,hogy a benzint kell növelni azzal csak megfojtod.A turbók és a nitrók is (leegyszerűsítve) levegőt adnak a motornak.A 19-es karbi külső torok átmérője 32-es vagyis 32mm torok átmérőjű sportszűrő kell max 35.
nemtom én most a 12es karbinál kirpobáltam gyári szüröt meg sportot... számomra nemvolt külömbség. anyi h sportmiatt mélyebb votl a hangja... majd meglátommég

télre ugysejoa sport szürő
nagyobb karbitól jobban gyorsul, de ha rámhallgacc maradsz a gyári szűrőnél. sokkal jobb. volt az rs-emen már minden, am 19es karbim volt
feltettem a gyárit ég és föld. semmit nem megy
én is úgy tuttam nagyobb karbi jobban gyorsul mert több üzemanyag jut be az égéstérbe nem?
nagyobb karbitol lassaban gyorsul?:O
nem az a lényege h ha több benzint kap akkor attol fog jobang yorsulni?
Esetleg rosszabbul gyorsul és a vége lesz jobb. De majd meglátjuk.

Tuji
19es karbira mekkora átméröjü sportszürő kell?
legalább faszán tudnak kerekezni
hy
street fightereken mekkora a hátsó fogaskerék xD
Nincs mit.
jh és köszi a választ
tolomérő enmvolt kéznél szoval cask vonalzoval mértem...49felett volt, mondjuk akor nm 100% h 80as lehet csak 75, de lényegtelen ugyvettem h 80as. csak kell keresnem vmi emberkét aki majd öszehegeszti adig nem vágom szét:S

de fura mer gyári karbival is elindult simán és sokal gyorsabban is gyorsul. milesz ha 19 v 21est kap:D
A pirossal jelölt ablakot kell kivágni.A kék azt a fojtást jelöli amit kikel szedned.Ez egy cső aminek az elején kb 3cm hosszan van a fojtás ennek a végét levágod.A sárga a hátulsó fojtást jelöli ezt hagyd bent.Az ablakot oxigénnel érdemes hegesztetni mivel dupla falu hőálló lemez.Ja és ezt a műveletet a rezi másik felén végezzétek könnyebb a hozzáférés.Ez jócskán dob a moci teljesítményén feltéve ha tényleg 80ccm vagyis legalább 49mm a henger átmérője alatta nem érdemes!
ha kivan véve 1 folytás az növeli a teljesítményt. és jelentősen olcsobb megoldani kivenni egy folytást mint venni egy 60ezres rendszert. a teljesen herélt rezo az az ami nem jó. és 50esekhez nemkell de nagyobb cc-re már mondják h herélni kéne a gyári kiput mer az csak fojt.
de lehet nemigy van viszont én hiszek gedeonnak és neki is herélt dobja van tudtommal és neki is megy vele.
ha leszpénzem veszek talán sport rendszert de msot csak ki akarom probálni miti tud a henger ahoz meg nemárt a kiherélés
látod én mondtam
Ha Gedeon is hozzájárul, akkor írnék.

1 herélt rezó szart se ér, sőt, lehet, hogy csak rontasz a helyzeten.
Inkább 1 sportrezót vegyél.
herélés menete érdekel, sport rendszer egyenlőree nem. meg ebben a hengerben lafog a kipufogo cső...gondolom kéne oda vmi tömités. nemtom h minden kipuval igy járnék e o0
nekem van eladó rendszerem hozzá sport perszee