Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neeeeeem előre megyek és rendelek kávét!
Persze 70-el fogsz menni egy vfr-el
Ó nem eszik azt olyan forrón a hoz el is kell vigyék!Ha így lesz majd megyek utánad a VFR ...R-el
Most hogy megcsináltad el is adod,akkor hogy motorozunk együtt?
Hétfőn rendelem a mancicákat oszt rakom is hirdetésre a plexi + szerintem jövő hónapban akkor lesz zsé.
Volt egy sárszinü ladám....egy évig nem mostam le
Na látod festeni is ésszel kell!De ha koszos szürkére fújnám az egészet mosnom se kéne!
Jááá így azért praktikus Nekem is sikálnim kell a kockás zászlót....
Nem nem oda fekete kell nem kell anyit takaríttani!
Izlések és pofonok...Én az idom alját nyomnám fehérre....De szerintem így is szupika,papika
Elővettem a 3 színű kardom és adtam neki ,de most így utólag hülye voltam mert kellett volna a tank tetejére egy fehér csík hossz irányban nem?
Azt vágom yoda mester
Köszi nem kis meló volt!
Gratula papa szép lett
Egy kis ránc felvarrás!Már csak polír mancica no meg szélterelő plexi.
Tuji ez az előzéses dolog RS -el történt?
hy
ááá rs-t MZ-ETZ re
ez durva volt
hát igazábol még fogalmam nincs menyi csapágy van benn. szovalmajd kiderül ha szétszedjük.
de tervbe van mind + kormány meg kerékcsapágy is.

igazábol nemtudom pontosan mi zörög de valoszinüleg tügörgö. abol meg hajtokaron van 2. meg láttam lehet veni kuplungra is
Ha már szét van kapva a blokk akkor szerintem az összes csapágyat cseréld...anyagilag nem tétel....A görgős kosár a kuplung tengely végén van..
hali 19es karbi eladóó
nekem fötengely aspágy kell asszem.
görgöskosár micsoda merre van?

még1 kérdés: kuplung tügörgöt érdemes cserélni? vaz nem valoszinü h kikopott nekem?
Gondolom olyan vidám lehetett mint amikor a köcsög lakatos eltörte a pozitív sarut és csak beleszúrta az aksi saruba. Motor indult pöcc röf önindítóról. Megyek vagy 200m-t előzöm a buszt bukkanó aztán se kép se hang motor leáll. Jönnek szembe kikuplung lendületből megelőz és felmegy a járdára még mielőtt elütne a busz. Visszamegyek a gyíkarchoz, ő ilyet nem csinált mondja.

Tuji
Már várom hogy mi lett az eredmény
Rs-t ETZ re?Ugye csak viccelsz?Inkább egy ezer éves 125-ös....akármi
Igen én....Eltört az skf...újonan!Az Rs összes csapágyát megkapod méret alapján(Kivéve a görgőskosarakat.....Párezer forint a csapágykészlet....