Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem ahhoz is találsz leírást.
van fent kép trapézlámpás am5
am5
lehet biza, na de mocival suliba járni... részemről max krossz terepen. Még kocsival is para közlekedni a sok barom miatt aki nem veszi észre, hogy eljött a téligumik ideje és még úgyis 2x akkora a féktáv. Ja meg szétfagyok, ha csak közlekedek, a krossz az rendesen leizzaszt. Már ha meglenne még a krosszgépem :(
télenis lehet mocizni
Mi lesz így veled júniusig... télen csak suli lesz, moci nem
Ez az iskola az agyamra megy....
De mi feeling moccal fakra járni xD
Nemtom h hogy jött de beírtam már
Ja szerintem a tied egy 96-98-as AM6 ha jól sejtem.
ez lenne az. ha tudnál belőle felhasználni dolgokat írj.
Az évjáratot nem nehéz kideríteni, elég annyi, hogy pl. 1999-2001. Ha nem tudod a saját motorodét akkor tegyél fel róla egy képet és szerintem bárki megmondja.
Itt van egy szervizkönyv http://manualfile.com/?categor...
és itt egy user manual: http://www.serviceaprilia.com/...
De keresd meg ha ezek nem jók neked, pár perc alatt megtalálni.
igazad van. honnan töltsem le és honnan tudjam milyen évjárat? köszi
Nem véletlen vannak azok a mozgások, gondolj bele, milyen erők érik a keréken keresztül a tengelyt, fékeket stb. pl. amikor 80-nál befékezel egy göröngyös úton. Ha nincs még meg akkor töltsd le az évjáratnak megfelelő service manualt és users manualt, azokban minden le van írva, még az is, hogy melyik csavart mekkora nyomatékkal kell meghúzni. Azok nélkül szerintem ne is nyúlj a motorhoz, még egy szerelő is holtig tanul és olvasgatja a típusok könyveit (legalábbis az én szerelőm ilyen, autószerelő és gépészmérnök egyszerre, de nincs elszállva magától, neki nem ciki elővenni egy rajzot ha úgy gondolja). De azt se felejtsd el, hogy a motor nem játék, bármit csinálsz, alaposan gondold végig és utána próbáld ki a motort nyugodt útszakaszon. Nem hiányzik, hogy pl. forgalomban egy kanyarban magától blokkoljon a hátsó kerék. Ja és ne vedd személyeskedésnek, csak azért írtam neked válaszként mert odaillett, de mindenkinek jótanács.
Gedeon miért nekem magyarázod Tuji szavait én értem! fékezésnél mozog a kerék előre hátra 1cm-t kb. oldalra fékezéskor 1-2mm. az előre mozgást nem értem h miért? a fogaskeréknél van 1 nagy anya és ha azon tudnák húzni az lehet h összehúzná a nyeregtartó konzolt is? mármint passzosabb lenne a tengelyen a sok cucc is nem?
jol van én is rakok fel az enyémröl
Hello! érdekelne 50es eladó blokk! aki tud kérem jeleze, kösszönöm
ha godnolod tudok feltenni pár képet, múltkor csinátam
hát igy látatlan ba nem tudni
akkor lehet az enyémmel tudna valamit kezdeni mert a forgó résznek semmi baja
Sziasztok!
Legalább a ti motorotok megyen, enyém meg a szerelönél pihen de 7végén már én is recsegtethetek vele hála istennek.
Lassan megbolonulok nélküle
úgyszintén :) már kezdem megszokni. Az a fura, hogy nem megyek egyre gyorsabban, mégis minden nap rövidebb idő alatt teszem meg ugyanazokat az utakat :D ja és fogynak a kilométerek a bejáratásból
Megyegetett
neked?
Hali mindenki! Mi újság, hogy mentek ma az RS-ek?
Mi a pálya haver mit szólsz a parázs vitához ?Csípem ha ismeretlenül lecicáznak.......
Vedd le a kereket és mindent megtudsz....Nekem is mozog előre hátra és kb 2-4mm-t oldalra....Ha csapágyas a kereked is mozogna...