Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Figyu ha kell a kipu elboltolhatjuk....Miért van bejelölve a szívócső-fütésed?
De van egy szecsuáni csirke felirat rajta, sima fehér festékkel, ecsettel festve és nincs átlakkozva. Tiéd volt a motor? Kapuvárról hozták a múlt hétvégén de a srácnak nem sokáig volt meg.
Én voltam aki emiatt borult! Nincs ott semmi gyűrű! Az a nagy imbuszcsavar fogja fel az egészet! Asziszem 65x10 mm-eres!
Na lényegtelen...nekem nem mozgott de képes volt elszakadni az a csavar! Nézd meg mindenképp! Am grat a mocchoz! Vigyázz rá és magadra
AZ ne mgond mert nekem sztem nem 50 es henger van rajta
me látod kicsit láccik csak h a hengerfej az fekete a teteje me ezöst és ki olt nyomva szilikonnal mint tömítés
G.Me.Jimmy*
H.Me.Jimmy a motor tankján nincs 1 kinai jel?:D
Megváltozna az biztos de hogy neked tetszene e azt nem tudom,nekem tetszett de folytotta a 80 ccm es hengt...70ccm-ig ajánlott
Hát ez egy igazi toljuk ki a szemét első sebességi fokozatban emberszerű lény. Inkább valami kecskét kellene vezetnie.

Tuji
hangja változna meg max ha nagyobb nyilásu a végdob akor kicsivel keveseb folytás de sztem az semit nem befoylásol
indy látom árulod a kipu dobot
aszt ráraknám más hangja lenne?
trapézlámpás RS50es vázat keresek!valaki tud valamit esetleg?köszi
És ha csak hátsó dobot tennék rá?
Nem nagyon fotózgattam még, inkább beletettem 150 km-et a mociba a hétvégén és már azzal járok dolgozni. Csináltam telefonnal egy képet a parkolóházban, nem sok látszik de a matricázás, stb. látható. Van rajta egy Gianelli szénszálas dob.
elvileg akár 30% teljesítmény növekedés is elérhető sport rendszerrel.
Hello mindenki!
Egy pár napja sikerült vennem egy 2000-es rs-t Azt szeretném kérdezni, hogy mennyit dobna rajta ha vennék rá egy sport dobot? Amúgy hol lehet jó áron venni hozzá? Most olyan 100-at megy!
köszi
hy jaja üde nekeed is =)
- ebben a videóban tok fasza kipu vanhttp://www.youtube.com/watch?v...
luigispiritluigi vagy valami iesmi de kegyetlen jó hangja van
üdvözlünk a köreinkben sok balesetmentes km-t kívánok! képeket rakhatnál fel majd a motorodról
Sziasztok,

A hétvégén szereztem egy 2000-es RS 50-et, gyorsan csatlakozom is hozzátok. A vas elsőre jónak tűnik, kis tuninggal, sajnos még bejáratós. Egy-két apróságot már észrevettem rajta, pl. az előző tulaj borult vele és a tükröket úgy rakta vissza, hogy az idom belsejébe menő talp is kívülre került. A bal kormány laza/mozog, a szarv és a markolat találkozásánál hiányzik valami gyűrűféleség, lehet, hogy ez ugyanaz a hiba ami miatt valaki közületek már borult is, ha van tippetek, hogy hol lehet megcsináltatni akkor minél előbb elvinném. Otthon sajnos szerszám és rendes garázs hiányában nem tudom megoldani. Amúgy budapesti vagyok.

Előtte Husquarna 400-as 2T krosszom és Yamaha TZR125-öm volt, ahhoz képest elég erőtlen a motor és a kanyarodáshoz is jobban kell döntögetni, a tzr valahogy könnyebben forgolódott, bár lehet, hogy csak megszokás kérdése. Amúgy azért léptem vissza 50-be mert elég sokat fogok motorozni és nem akarok a rendőröktől parázni, a jövő tavaszt meg egy jogsival kezdem :) Az alacsony fenntartási költség meg nagyon szimpatikus, és szerintem tanulómotornak is jó lesz.
szevasztok
kellene nekem 50es rxhez régebbi tipushoz pár alkatrész, ha valakinek van szóljon please!
kuplungkar+felfogatás, kuplungbowden, gázkar komplett, gázbowden kompletten az elosztással.
egyenlőre ennyi :)
Köszi
Bejáratás közben bőven kapjon olajat.
én még anno úgy járattam be hogy max fél gázon közlekedtem, és ilyen 5-6000ig forgattam 500km ig. utánna szépen lassan emeltem 7000-utánna 8000. de ezis glom egy variáció a sok közül. de aszem az a lényeg hogy amíg járatós ne erőlködjön a motor
na, végre ott az új henger a mocin, (80-as TOP, plusz új hosszúlöketű főtengely) a héten elmegyek érte aztán indulhat a bejáratás. Bejáratásnál mire kell figyelni? eddig 3 embert kérdeztem meg és három különböző információt kaptam, úgyhogy kissé kezdek összezavarodni Gyanítom, ha megyek a mociért, a szerelő majd egy negyedik verziót fog felvázolni.

Még egy kérdés: tud valaki esetleg eladó tankot, 2001-es mocira? Enyémen nem gyári a tanksapka, nehéz kiszedni és nem zár rendesen, ezért folyamatosan párolog a benya és kifolyik, ha szerelésnél felhajtom.
azottan milyen kipuff, és nem mellesleg honnan van? Sürgősen kell egy olyan az enyimre is
Szia!
Ez Rs topic nem Sr
sziasztok szükségem lenne egy pár alkatrészre a mocimhoz sr diteh légkompreszor és ác kellene ha van valakinek irjon vagy hivjon 06702015787