Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ma 102 Sík út szélcsend!
De a főfúvókám is 96 os....xD 11500 as fordulat...:D Szedte a lábát agép....!
Pedig full gyári
Mármint lószar
Nemdőltem el vele semerre se q
Ami mostvan rs-em az megy 110-es és 50es
De lehet hogy Tyúxar Mert a hoszar az olyan mint a nitró....sok horse power-t dob rá

áá nem áá nem XD lótrágya ami kiégéskor koxot nyom ki XD
Hol vetted a mocit?Nem szalma van benne?
XD ok
me leszettem a kiput van benne ine nem tom mi nem üreges hanem van benne valami cucc de nem gyapot visszaraktam XD
Ha egy sima rs-ből kiszedsz minden folytást és kifúvókázod vinnie kell...
Ja már értem az enyém 50 es DR hengerrel110-et ment Pedig nem vagyok pici
hát hogy siima rs 50 gyári minden vagy nem tom viszi a 100 at létezik ilyen semmi tuning sztem
Mármint mi?
jahh XD
létezik h 50 es viszi a 100km/h-t?
Van választék Csak ez a nagyobb RS re való....
Kicsi a világ... És te dőltél el vele balra?
http://images.google.hu/imgres... nah ez igen jó oldal van ám kipu világnak xd
hall ha október fele még meglesz a kipu lehet megveszem de nem 100% szal áruld nyugottan
szia itt van kicsit közelebbről
Láttam én már gyári nigger hengert is De lehet hogy DR....
nem figyeltem sztem nincs de holnap opp holnap nem nézem meg mert meek középsuliba XD déllzután sztem megnézem ha hozzáférek de nem bontom le fél oldalát azé XD de eredetileg annak is matt szürkének kellene lennie nem fekának nemm?
Szerintem nem igazán lehet megállapítani az enyém ugyanígy néz ki...Nincs ráírva semmi?
itt a kép :)
Igen az az rs 1 éve még nálamvolt :)
mert le volt dugózva és a víz miatt tod mikor melegedett a moci mint állat akor lett bejelölve de lényegtene
am szted 50 es a hengerr ?,
Holnap világosban lefotózom mindkét kormányszarvat és felteszem a képeket, mert nálam a kuplungkar mellett közvetlenül, közép felé hiányzik "valami" ami a fékkarnál pedig megvan :( és szerintem attól lötyögős a markolat.
Ja megnéztem a képeidet, hát kísérteties a hasonlóság... :) mellesleg ez az a Derbi amire cserélted?
Amúgy akkor már elárulhatnál egy-két dolgot a vas előéletéről, hátha átvágtak valamivel vagy ilyesmi...