Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Délután fent lesznek az új képek a sárkányról!
GHOST! Csak az MZ-ETZ-t neee! Fos talicskák!A váltó gyenge és akad a kuplungok szintén ,az út tartás egyenesen katasztrófa hátul a dobfék (akármit csinálsz vele) jóformán 0 !Rohadt magas a súlypontja és dög nehéz.Ha ezek miatt még jobban beleszerettél akkor is csak megszakítósat vegyél mert a tirisztor egy kalap fos ,de az hagyján nem kapni hozzá semmit.Én pont a múlthéten szoptam egyel!Váltó hibával hozták nem volt 1-2-es .
Jövőre A korlátlant csinálok. Az RS-t el fogom adni, de csak is igényesnek, az én motrom kivűl belül kincs.
Mz ETZ 251-et szeretnék. Remélem tudok jót szerezni. Legjobb.
én egyszer elözés közbe elhagytama hátso lánckereket mert lelazult az anya és nem volt biztositva:S
Nekem előzésközbe szakadt el a láncom 4 napja.
Na az a ciki
indy ha jol emlékszem te raktál INA csapágyakat a motorodba. ez jobb mint az SKF? drágább? sima csapágyboltban beszerezhető?
Én most cseréltem....Minden motoros japán láncot ajánlott....
Gyári lánc colt még! Most akartam szezon végén cserélni a fogaskerekekkel!
Most laza se volt és le is volt fújva ( fújtam rendszeresen )
Már mind1...így hamarabb vége lett a moccozásnak....
1szer nekem is ledobta a láncot de az azért volt mert laza volt kicsit begyűrte nekem is de ki tuttam szedni asztán spanultunk és fásszzáá lett
Ezt a láncot má te raktad rá?
Nemtom más üti veri a lánca 2 éve láncsprait se látott még a buzi egy kis sima oalajt se képes rárakni a fogaskerekei szabályosan tűhegyesek üti veri semmi! Én vigyázok rá csinálom becsülöm szeretem nembántom és most meg elszakad ez...xD De kitartok :)
Nem irigyellek van gondod mostanában...Kitartás
Kifizetteti veled aztán ha rendben volt minden akkor visszakapod kb egy két hónap múlva...Tapasztaltam...
Nekem még szerencsém sincs! Nem elszakadt a lánc...úgybegyűrte h öröm lesz kiszedni..xD
Szerencse h nagyanyáméktól 100 méterre Még szeptemberben akartam moccolni utánna lerakni..hát nem megfadta magát...! Erről enyit.....
minek látni XD elég ha veszi am köce
azért pátnázzák kki mert rezeg a motor és a kép is oan lesz akk ?
Motoros felvonulásokon a haverok úgy szokták csinálni, hogy rögzítik a kamerát egy kipárnázott dobozban aminek van egy luk az elején, és azt széles ezüst ragasztószalaggal odaragasztják a plexi vagy a lámpa környékére, vagy a tankra, ha a műszereket is akarják látni. Azért kell kipárnázni, mert különben nagyon rezeg és nem fogsz látni semmit. De szerintem kamerát tegyél rá, mert annak kihajtod a kijelzőjét, és akkor látod, hogy mit veszel fel.
jaa őszintén XD de téllelg köcsögség vaze út szélén lebontani a moci fél oldalát
-szal nem tuttok valamit hogy fogassam fel a telóm?
Ezaz, hogy általában nincs renben a motor. Pl. van rajta egy 80-as henger, azt az út szélén nem állapítják meg, de a kpm-en igen. De ha rendben is van, annyit nem ér, hogy elvidd a motort, ott szívózzanak veled, aztán meg kiderüljön, hogy neked van igazad.
Gedeon megengeded, hogy írjak?

Semmi joga a rendőrnek ilyet kérni, rendelje be kpm vizsgára, ha valami nem tetszik neki, ha rendben van a motor, akkor neki kell kifizetnie.
Hát igen, én is inkább megmutatnám, kívülről úgysem látszik, csak annyi, hogy 50-esnek OK :) Én kocsival olyat hallottam, hogy egyik péntek este (akkor szoktunk összejárni) a rakparton kpm ellenőrzés volt, 30-40 rendőr, felemelték az autókat, megnézték mi van alatta meg a motorháztetőben. Ugyebár akkor jönnek elő a tuningosok, neonal, kiszerelt katalizátorral, stb. Na ők megszívták :(
A torx csavar meg olyasmi mint az imbusz, csak nem lapos hatszög, hanem csilagszerűbb. Olyan, amilyen az idomokat meg a tükröket tartja
nem tudjátok hogy hogy lehet telót felfogtani a motora mikor meek kamerázni?
az mien csavar az az im busz kulcsos ?
Egyébként 3db torx csavar és egy index máris lent van...Inkább megmutatom mint hogy berendeljenek KPM-re
hy mindenkinek frankón leszedették az idmomot?
A hengerem kivülről ugyanakkora mint az 50-es csak belülről nem