Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah meglátogatom az ágyat XD szevasztok
Van egy pár ismerősöm akik Rs alkatrészekkel üzletelnek....Megkérdezem őket van e ocso önindító....A tied AM blokkos?
kajak az volt a lényeg htoltad magadelőtt és összecsapta a szárnyait és csattogott? XD nekem kis müanyag motorom vott XD
Azt írtad hogy ha van ötlet szívessen veszed....Én Törökbálinton a Cora melletti parkolóba járok csapatni ott van egy bezárt áruház
az jo akkor meg probálom elöször is megcsináltatni
Pedi jó kis szocreál játék volt
Na ma nem volt szerencsém a vasakkal hazafelé útközben leállt alattam a motor, azt hittem, hogy elfogyott a benzin de volt még. aztán egy pici várakozás meg tolás után újraindult. Még nem néztem meg mert sötét van, de először arra gondoltam, hogy eltömődött valahol a benzincső, de ki tudja. Ha nem áll le többet akkor nem foglalkozom vele. Aztán mire meg hazaérek az asszony azzal fogadott, hogy ő meg összetörte a Jaguart. Na megyek megnézni de szerencsére csak lejött a lökhárítóról a gumiszegély, azt visszaraktam és megint hibátlan . Szombaton viszem bemutatóra, kár lett volna horpadtan odamenni.
gyerekek van 1 gondom nem volt csattogós lepkém XD
Apukám az a kommutátor....... Úgy néz ki mintha önindító-hajtással mentél volna londonba.....Szerintem no para ha nem találsz olcsón akkor fel is lehet újítani....
Én egyszer télen hátsó defekttel közlekedtem. Azt hittem, hogy csak a nyomvályúk meg a csúszós út miatt riszál a motor, aztán mikor otthon toltam be a parkolóba akkor láttam, hogy tök lapos volt a hátulja.
A 11-es belemegy a fékkonzolba ami becsúszik a lengőkaron lévő kis nútba az akadályozza meg a mozgást,nincs gumiágy....Oldalra ha nincs bennt a betét kb 2-4mm mozgása van előre hátra a nút akadályozza a mozgásban....
Vélhetőleg az 1 alkatrész ( fékkonzol) csatlakozik valamilyen módon a 15-öshöz ami a kerék agy. A kettő között lehet gumiágyazás is, de átmeneti illesztés is elképzelhető. Végülis a konzol mozgathatóságát kellene ellenőrízni a kerékagyhoz képest. Akkor lehet problémás az illesztés, ha már zörög.

Tuji
hát nem tom danee ha vki lenne olyan szives ho össze hasonlitj a a kettöt meg köszönném az adatlapomon van kép az enyém röl de én ahogy elnéztem nem egyforma
Akkor a tapsolós lepke visszavonva ....Nem haragszom csak a tisztelet nekem fontos dolog ezért adom meg mindenkinek.le is írtam hogy hogy nem kötöszködni akarok veled....Csak leírtam hogy mi a véleményem nem vagyok az a tipus aki a fékkel játszik de tény hogy ha megjáratod akkor müködik....Ezek az alufékhengerek be tudnak állni ha nem használják akkor csak be kell járatni...
akk boldog szülinapot előre is
Bocsánatodat kérem nem kellett volna cicázni. Amúgy én így kedveskedem. Pallás Attilának hívnak és 47 leszek ebben a hónapban.

Tuji
jó tetted én este apámtól lehúztam 1 lityó benyát és mentem XD
Van ma is mentem kb 80km-t a géppel
héllooo ébresztőőő
értem kösz hogy tisztelsz pedig idősebb vagy XD tisztellek én is segítőkész vagy meg minden meg jófej meg minden meg rendes meg minden XD
am valami jóhír?
De ha leveszed a hátsó kereket(3 csavar)akkor meglátod hogy baj van e vagy sem....Én tegnap levettem direkt miattad mert az enyém is mozog és annak bizony mozognia kell...
Semmi extra csak nem vagyok egy cica tipus.....És éppen ezért nem szeretem ha olyan emberpalánta aki tologatta a tapsolós lepkét amikor én már motoroztam lecicáz....Én is megadom mindenkinek a tiszteletet,elvárom ezt fordítva is
várjatok vaz am hy mindenkinek indí mien cica XD vagy mi mert olvasom itt ho mik vannak és nem vok képbbe dede nekem 8 XD
Itt vannak a rajzok...Ebből ki lehet silabizálni....
ht hidegnek téleg kurva hideg van de én tavaly télen hátso fék nélkül is elközlekedtem