Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló!

keresek üzemképtelen hiányos af1, rs 50-es apriliát alkatrésznek!
ha valakinek van ilyen gépe az keressen meg
küldj képet is róla
előre is köszönöm!
üdv: Zoli

0630-4351769
orozoli2002@yahoo.com
csörög bizony ez is de csak jövőhónap végén tudok rá pénzt szánni rá! Köszi szépen skacok!
egyáltalán nem.. gyári áttétellel többet nem kell mennie
Hát az a 105 gyenge szerintem ha 70-es meg 21-es karbi..
Hali!
Én nem akarok hülyeséget mondani de nekem a motor akkor csinált ilyet mikor fötengely csapágyam szar volt, az elején még nem volt semmi hangja csak ugyan így volt hogy magas volt az alapjárat.
császtok rajok! az a gondom hogy beindul a moci és elkezd pörögni 3ezren utánna ha bemelegszik beáll 2000n jár mi lehet a gond? kevés a benya? és mi a megoldás h többet kapjon? 21es del karbi 3 fuvi van benne a henger meg kb 70es a hengerre semmi nincs ráirva a gyerek azt mondta akitől vettem h TOP perforance de én nem hiszem,. 49mm dugó van benne 105 km/h a vége! válaszotok előre is köszönöm
http://scooterdealer.eu/ Ők forgalmazzák ezt a karbit....
Sziasztok van 1 karburátorom az rs re tökéletesen megy jobban mint ami fent volt gyárilag de nincs hozzá szívatom valaki tud segíteni?
"Arreche"
haverom egyszer azt magyarázta hha a rezom foyltott nemgond ha lveszem a végdobot csak akor ne vegyme le ha kivna herélve.. szval herélt kipunál a végdob folyt ha jollátom ha nem majd áttanulmányozom még:D 50eshez jo igy foyltottan is
A rezónál a kissebb,hosszabb tágulás aztán egy rész egyenes aztán egy rövidebb visszaszükülés van.A visszaszükülés adja a folytást a motornak a visszaverődő gázokkal...http://www.szocimotoros.hu/hu/...
Itt meg tudod nézni mi számít
tök üresre is szabad herélni a rezot? nemazvotl h cask egy vmit kell kinveni h ne romoljon a teljesítmény? D:
ezt már enmbirom követni bármég nem herélem a mocit de fura:D
csak a végdobot cseréltem 125-ösre....A rezóm maradt a régi tök üres és levágtam azt a spagetti méretü csövet róla...ráhegesztettem egy 125-ösnek megfelelő vastagságút...
hy indy foggalmam nincs h benne-e van vagy nincs
v csak végdob cserevolt?
a 125ösnek másik oldalon van a kipu akor hogy lehet azt rárakni az 50esre?
Sajnos én sem tudok jobbat mondani ha 50-es a géped sosem lessz mélyebb hangja legfeljebb ha keményre tömöd pattogósabb lessz de teljesítményben nem fogod észre venni.Nekem a top halkabb mint az rs125 gyári versenydobja....de sebesség vagy gyorsulás külömbséget nem vettem észre....A rezódban még benne van a folytás?
Keményebbre is lehet tömni az is növeli a hangját és teljesítményét.

Tuji
Mindenkinek az lesz a benyomása a motorodról, hogy egy széthajtott babetta.
hali mindenkinek. az alvázszámnak hány számbol kell állnia mert nekem 8 havernak 17 ből áll. kb 2 év van a mocik között
De ha nem regisztráltok be a bikerboy.extra.hu-n található RS 50 fórumba, szétrugom a s...ggetek!
A gyapot kivételével valóban nem. Nekem volt egy Cagiva Prima-m, csak egy króm cső volt rajta... mondanom sem kell, üvöltött. Szóval ezt én is baromságnak tartom. Azt viszont hozzá tenném, hogy az enyémnek szép mély, pattogós hangja van. A kipufogóm herélt, valamint zárt direktszűrőm van. Persze mindez mellé 80-as henger társul. 50-nesnél hülyeség herélni.
XD oks kösz
Fölösleges...! Ezeknek ilyen a hangjuk! Sajna akár mit csinálsz nagy változást nem fogsz tudni elérni! Max sportkipuival :):) Azzal szépet szólhat! Ha talán mélyebb hangot szeretnél akkor sportlégszűrő! Ennek most nem ecsetelem az előnyeit és hátrányait mert van mindkettő
XD és nem lehet beletenni valamit kicsit más legyen a hangja mittom én valami lemezkét vagy fassetujja ?
mia véleményed?
Hát a fene se tudja :) Ki kell próbálni ha nem tetszik akkor veszel gyapotot és visszadugaszolod