Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ilyen még nem volt velem... az tényleg szívás. Mi van, ha azt mondod, hogy nincs nálad szerszám, vagy xyloplasttal összeragasztod az elemeket (bár akkor csakazértis szétszedik, mondván, hogy biztos azért ragasztottad le). És aztán gondolom otthagytak az út szélén szétszedett motorral. Mellesleg 50-es henger van benne, azt is nézik, hogy kicserélted-e nagyobbra?
Én a tzr-emről lecsiszoltam a 125cm3 feliratot és átpolíroztam. Persze a méret még mindig nem stimmelt...
Az enyémről mér háromszor leszedették az idomot mert nem hitték el hogy 50-es....
Az ellen nem lehet semmit tenni... de ők legalább valamivel emberibbek, mint lassabb társaik. Amennyi időt meg pénzt megspórolok 2 igazoltatás között, még úgy is megéri :D Amúgy meg ők inkább a 125-ösökre utaznak
Akkor jól vetted....Nekem haver adja 15-ért....
Amíg ki nem szed a világ leggyorsabb állata
neeem. 13ér vettem ami jó és msot benvan:D a régi gyári volt
Nekem is csak azért kéne nagy(obb) motor, hogy mehessek vele túrázni és vihessek utast. De városban a legjobb a kismotor, könnyebben elmész vele a dugóban. És amíg nem vezetik be a kötelező hatósági jelzést, addig a buszsávot is lehet használni.
Gedeoné tényleg állat mentem már vele.......
13-ért vetted és tönkrement?Én felrobbannék
Én is megkomolyodtam nem veszek nagymotort De a döntögetésről nem mondok le Jókat szoktunk baromkodni van simson,etz 125,tzr 125,és még egy pár robogó...de nem öltönyösök
Az úgy már izgalmas az én jófej motoros haverjaim sajnos mind vidéken ragadtak, akiket meg itt ismerek azok mind öltönyös robogósok nekik nem pálya parkolókban ökörködni. Sajnos sokan túlzottan elkomolyodnak, amikor elmúlnak 20 évesek meg családjuk lesz.
gedeoné eladó.250ér.nézd meg a galériában a képeket.az egyik legjobb RS ami szaladgál az utakon
énis 13ért vettem használtan AM5röl szoval olcsobban nemigen kapni sztem
Üdv 15ezer az önindító,a gáz az hogy ha nekem kellene akkor is ennyi mert állítólag keresett alkatrész....
Sziasztok! Keresek eladó RS 50-est. Elsősorban a 'gömbölyű' rs érdekelne de a jó állapotú régebbiek is érdekelnek. Ha valaki éppen eladni készül a motorját az dobjon nekem egy e-mailt egy képpel meg egy kis infoval és átgondolom a dolgokat! E-mail címem: martin0818@freemail.hu
Nem egyedül vagyok van kb 7-8 moci és a rendőrök sem baszogatnak...
Szia! A domain kicsit késni fog, most sajnos nincs időm, koliba költözés, egyetem bla bla miatt. Hamarosan visszatérünk az RS4LIFE-ra és életet lehelünk bele!
DHFEAR-nek pedig mond meg regisztráljon abba a nyomorult fórumba, hogy megadjam neki a moderátori jogosultságot, mivel a fórum fenttartása az ő feladta!
aprilia rs 50 2008-as arrow kipufogoval esztétikai hibákal eladó!
ár=355eft
Ebben tökéletesen igazad van!Én is ha valamiben nem vagyok biztos rá keresek letöltöm vagy kinyomtatom.Mindig tanul az ember!
Szia mindenkinek Szerintetek hanyas fuvokát tegyek a karbiba ez egy 14 dellorto siktolatyus most 65 van benne igen gyér ja és 80 as henger gyári szürőház vékony szivacs üres kipufogo marco15 azért neked irom mert a te képeden látam hogy nekedis az van és te hanyast használsz tanácsokat várom .
bikerboy.extra.hu

www.rs4life.hu hamarosan!
am5
És ott mit csinálsz? Csak mész oda-vissza? Vagy méred az időket is vagy mittudomén? Ismerem azt a helyet, a mercié volt és most vette meg valaki, le fogja bontani az egészet és hasznosítja, szóval használd ki amíg még lehet. Hozzám a váci úti Tesco van közel, mindig van félreeső üres placc, mindenki a rokkantparkolóba áll. Én egyelőre az irányítást próbálom megszokni, kicsit más mint az eddigiek, járok vele sokat, hogy minél előbb biztonságban érezzem magam rajta.
Íme a játék
Üsd be a Google-be hátha ad fényképet