Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aha értem.Hát a jövöhéten kiderül.
Egyébként elképzelhetö hogy a csapágy miatt nincs olyan nyomatékos a motor?
ht ne huzd neki tövig.. nemkell anyit járatni mint egy hengert de azért picit finoman egy 50km-t
Hát mondjuk az is igaz
Nekem a jövöhéten kész lesz ha minden igaz.
Jut eszembe csapágyat kell járatni?
Gondolom egy picit kell hogy össze kopjon vagy valami nem egyböl leforgatni vagy 12 ezerig
ja ismerős. robogonál nekemis ugy volt..elszabadult a csapágygolyo aztán szia hajtokar meg egyebek....

nekem még télig kikell birnia de jövö honapban lehet már lelesz téve... majd kiderül. amm 110nél olcsoban kapsz már komplett am6 blokot szovalD:
Nagyon ne járkálj vele.Nekem ma mondta a szerelö hogy volt egy ugyan olyan rs mint a miénk az is csörögtt és 1x csak széthulltak a golyók a csapágyban ami megakasztotta az egész blokkot letört a fötengely vége stb.
Valami 110 ezer forintba került a srácnak a mutatvány mire újra tudott menni a motorjával.
Én az enyémet holnap viszem a szerelöhöz a hétvégén szétszedi a blokkot hétfön rendeli bele a cuccokat az keddre megjön szerdán belerakja és ha minden jol megy már jövöhét pénteken újra alattam lesz a kis gép
mérnem veszel mondjuk citybikeon.. 1500ft...
hay mindenkinek

ilyen fogaskereket keresek csak 14-be kinek van jelentkezzen !
indy 80as dr hengert csak felfurni lehet v van gyárilag is?
Én amíg nincs 80-fokon 6ezer fölé nem megyek de utána
Egyszerü csak matrica kell és sniccer....Megtervezed és kivágod Egy np volt a két oldal....Egyébkánt nekem a kocsiban van digit vízhőfokmérő azt vettem ki....4800Pénzért vettem egy tuning üzletben....
Köszi.
Holnap fel is töltöm az RS oldalt.
:)
az igen. nekem szerintem a hőmérőm az ami szar. amikor beindítom a motor már akkor a kék közepén van hidegen
ha ideges vagyok kék alatt nyélen:D amugy kéket ha eléri már huzom.. de mint modntam nekem szar a termom valoszinüleg.
indy fasza lett a mocid zászlót nekem is csinálhacc XD tudod sári bugyi borzas XD vagy mi XD
de elég szarul van megcsinálva az órák mert középen van a bazinagy fordulatszámmérő akkor hogy ki se látni XD balra kisebbe a km/h
jobra még kisebbe a vízfok mé nem középen a km/h jobb lenne 1 fokkal sztem XD de szarni rá nekem megfelel digitális jobb lenne e 96 os évektől mit lehet várni ?XD
jobblenne ha a mien is maradt volna számozott. naa és valaki azt mondja meg hogy hány fok fölött pörgeti a motort, ill hidegen hogy já vele
állat. jogsi nélkül egy picit cinkes a dolog, de vigyázz
Nekem a régi számozott van de kipróbáltam egy digitálist hogy biztos jó e az analóg és hála az égnek pontos
nem vagy akkor egyedül bár nekem pirosba nem ment bele XD
áá kegyetlen valameik nap motoroztam és az unokatesómékat
megfogta a motoros rendőr minden fordulok be az uccába talákozok a rendőrrel elmegy mellettem XD ő meg ott ál mármint az u.tesóm és ietszól ne m állított meg mondom nem XD simán eljöttem mellette
de gáz mert nincs joksim jövőre mmek lerakni szal addig kicsit vigyáznom kell XD
óó hát akkor nekem néha 98fok is megvan szerencsétlen henger, sőőt volt amikor a pirosba is belement
nem , az egész szarságnak
kék a 80 piros vége meg a 120... asszem de nembiztos
de a régebbi számozott oráknál ugyvan ha azt rárakom erre ugvan az érték.

nekem sztem hulla a termosztátom szval ilyen gondom nincs meg kék felett max akor van ha 1ebe megyek 10 percig
rsdanee igen az 100 XD
mármint a piros eleje a 80, a vége a 120?
elvileg 80 az eleje a vége 120
na átlestem, fötengely nem mozog jobban mint eidg. lánc Qva laza volt az kicsit csörgött már megoldva. menni meg megy a gép csk csunya a hangja demajd télen megcsinálom