Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekemiss 26000km lesz lassan 1héten bellül dee nekem ha az isteniss úgyakarja, nameg apám szponzorálja télen elég gomoly hengert kap, fel lesz újítva a kicsike
nekem alkatrészhozzá. ha gondolod tudoksegíteni. mi romlott el rajta?
haveromnak 26000 van és a 30ra gyúr nekem is már 20100km
Hali.
Valakinek nincs eladó önindító motorja?
majd meglátjuk
köszi, sokat segítettél
Abba az oldalba kell pakolni mindent ahol a váltótengely van,beigazitod a három léptetőt a helyükre aztán ahol a dupla léptető van oda berakod a hosszú vékony tengelyt ezzel fixálod a léptetőket...a hernyótengelyre rárteszed a golyót a blokk másikfelébe beteszed a rugót és a másik oldalról egy vékony csavarhúzóval megtartod majd összerakod a blokkot Bocsi de nem tudom jobban leírni...én is yoda mester....akarom mondani Gedeontól tanultam meg

és ezt a logikát nem tudnád elmondani, hogy ne szopjak vele én is 1 napot?
Sok sikert ha még nem csináltad akkor szerencse is kell...nem bonyolult de van egy logikai sorrend.Ha az megvan öt perc alatt megvan én először szoptam egy napot Hajrá
oksa
köszi a segítséget:D
remélem sikerülni fog
Bocsi ez másik kép
A hernyótengely alá a rugóval feszíted a helyére....Felrakok egy képet firkálás nélkül
húúúúúúúúúúúúúúú
köszi, örök hála:D
aham
az lesz az szerintem, mert a váltó résznél volt
ez a hernyótengely alá megy?
Itt a kép bejelöltem a golyót...
Üdv a blokkban két golyó van egy a két kuplung-tengely között egy pedig a váltónál a hernyótengely pozicionáló golyója....szerintem mindkettő kissebb a kuplungé biztos...kb4mm...
sziasztok!
kellene 1 kis segítség
főtengely törés miatt szétszedtünk 1 am5-ös blokkot és a blokkban volt egy 9mm átmérőjű golyó aminek nincs helye sehol.
tudja valaki, hogy hol van a pontos helye, vagy kell e bele 1általán?
segítségeteket előre is köszönöm :)
kinek van elado sértetlen jobbos idomja?
na eniyt a matricázásomrol...földesut és már megint kettérepedt az idom
háát lehet 16000 mégiscask. tudom a másik gépen van ilyen online szervízkönyvem rs-hez. na nebaszatokkivelem hogy 25000km ek vannak a motorotokba meg több mint nekem? aztán még mindig gyári henger
Nem 16.000? Én annyit tudok és a könyve is azt írja...! De lényegtelen
02-es az enyém is. akkor rászánom magam a dugócserére mielött még megragad és dobhatom a hengert is meg mást is...
kösz az infót srácok
ht ha 02es a tiédis akk ugyanaz csak nekem lett egy oldaidom matricázásom pár honapja
akkormost elmondom nektek hogy a gyári hengerbe 18000km-enként kell dugót cserélni
hát nemtudom enyémnek még szép hangja van.... lekopogom am meg eléggé hasonló a géped
énmár jopár hete átléptem a 25ezret és a dugom sztem még midnig tökéletes. egyedüöl a tügörgö meg a csapágynak van scunya hangja..
nekemis gyári bontatlan a blokkom.

egyébként meg 10e kmenként kell dugot cserélni nem?