Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyszerüen. BA20D foglalatú égőt vettem bele.
egy helyen találtam, scootershop.hu aszzem. googlen bierod kidobja. aszem 3ezer volt darabja
áh azért nem de olyna csunyán zörög .. megpörgetem a gázt remeg a válto a lánc midnne... sztem csapágy nagyon engedi utjára a fötengelyt
vegyél fel msn-re és ott beszéljünk árakta markusdani14@hotmail.com
és mennyire gondolsz?
jahm és nekem van egy eladó leo vince V6 kipum olcsón azért adnám el mert ha mindenigaz lassan lesz vevő a motorra, viszont ő a gyári kipuval fenné olcsóbbér
háát nemrosz viszont szerintem ahhoz képest meg nemtud anyit. mekkora hengerhez kéne? aszem ez igazából 70eshez van kitalálba. jahm meg ami itt 33000 ehhez hozzájön a végdob ami aszem kb 20
Joddye áruld már el hogy a xenon hatású égöket hogyan raktad bele a foglalatba?
császtok.ez az ARROW kipu szerintetek milyen?és h az árát megéri-e!?

http://prq-teszt.dyndns.org/mo...
jaaaj mitőrtént? megállt útközben?
én ittvagyok. de elvagyok keseredve szegény gépem lejárt aszem ideje felujitást végezni :(
meg aszem az eladást is elelejthetem hamár felujitom :/
helószia mivansrácokk? senki sehol?
azt vágom de a kihajtásnak semi eleme nem ér az idomhoz szoval nemigen számít
nem ugyanaz.pont a fordított mert annak jobb oldalt van a kihajtása.
igazából ahol a szénkefe van ott az egyikfele beszart. talán a másik önidnítóbol lehetne 1 működőt öszehozni
Nem nekem hanem egy jó barátomnak kellene, úgy kompletten az egész mert neki nem a hozzávaló volt rajta. "faragtak" hozzá egy tartót és úgy van neki felfogatva de ez nagyon gyenge és azért akar venni hozzá egy normálisat. Esetleg képet tudnál róla küldeni?
Srácok! már többször is láttam Őrbottyánban egy fehér 06"-07" es RS50-et.... vki magára ismer?
itt van az email cimem ha valaki tud segiteni de ugyis fel nézek ebbe a kis családba "RS50"XD
Laller86@freemail.hu
Sziasztok van 1 Aprilia rs 50 nem amiben am5-ös blokk van ahozz keresnék komplett rajzot ahol mindent le rajzol és le ír.
Köszi elöre is
125ös oldaldidomja tényleg ugyanaz mint az 50esé? sztem nem de lehetséges vki tudja pontosan?
énis igyvagyok megy mint a dög csak idegesítő h rezeg. meg haverok is mondják h olyan mint a csörgökigyó
Én már 10 ezret mentem vele így kb meg akartam csináltatni de nem volt pénzem idáig.Így jártam meg madarast is 2x is.
Egyszer voltam májusban meg most agusztusban.
Ezt a rezegést leszámítva hibátlan a kis csikóm.
105öt megy végre 12/47-es gyári áttétellel.
Most hogy van pénzem megcsináltatom mert így nem igazán lehet élvezni annyira a motorozgatást vele.
nekem újonnan 1hete 6-7 ezer közt kurvára berezeg elég idegesítő de csak nem csattan el még:D
Nekem is ugyan úgy rezeg olyan 5-6ezer között.
Emiatt viszem a szerelöhöz a héten és megcsináltatom.
sztem nekemis öszjeönne a 30 ezer csak a csapágyak rezgése már kikészít
Szép estét mindenkinek!
Nekem meg a héten megy a dokihoz a kicsike és kap új donorokat!
Egy szép új dugót, fötengely csapágyat ha kell hajtókart és tűgörgöket no és persze szimeringeket!
Remélem nem sok idö egy ilyen meló nem lesz oda a motorom vagy 3 hétig mert bele fogok betegedni