Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hol van nálatok a 80 vagy a 90fok? gondolon a 80 a középsőő, nekem vanamikor a piros elött van. az lenne a 100?
Na mi zu haver sikerült összerakni a blokkot?
XD jó teszi
Az még nem gond ne rosálj be....ha megküldöm és megyek egy-két km-t 11ezren akkor nekem is felmegy Testvérem ha tolod akkor kopik
váááze akk nálam megin nem stimmel vlami néha 90 is van gecc XD
nekem 5 perc után 80 fok ameddig le nem állítom
hi mindenkinek mizu erre?
hall nektek mennyi a vízfok ien melegekbe fél óra motorozás után?
S2es égő? én neten utánanéztem BA20D a foglalatjának a neve.
Ja ma vitték el ,de szoptam vele rendesen!
szevasz.na mi a pálya?ebbe a 3 napba csak aludtam és dolgoztam.szerintem a hétre én kiestem.van amúgy valami?MZ elment?
Elküldtem a tesztet elég rövid ,de remélem megfelel.Küldtem néhány képet is.
Helló! Eladó az 50-es AF1-em! Akit érdekel az írjon a fórumon vagy vegyen fel msn-re: imrus93@vipmail.hu
Nemtudom lehet hülyeséget mondok de próbáld meg biciklis boltban.
Hátha van.Nálunk legalább is van.Egyébként jó bele a simson égő is.Nekem az van benne és elég takarosan teríti az utat
33000ért nemkapodmeg a tenjes rendszert ez 100%. az én leo vince-m volt 45000újonan. arrow azthiszem inkább 70eshezvan
70-eshez kell de a dob az rajta van nem? hát csak úgy adják sztem
Egy dolgot nemértek...lehet hülye vagyok de jön a suli ez ezzel jár Nekem a tompított és a távolsági izzóm egyforma teljesítményű 35/35w ! A refinek nem kéne erősebbnek lennie? Apropoó...valami nem kompatibilis ezekkel az égőkkel? Én a világon nemtudok bele venni....ha eddig be nem jártam 20 boltot, autóvillamosságit minden szutykod de senki nem hallott még S2-es égőről! Valami tanács? :) Ma elvileg hozza a posta a kormányom és össze is rakom a gépet....kicsit karcos de motorozni végre valahára tudok
Hát akkor még nem is drága én azthittem hogy kell vagy 100 ezer forint
De akkor megnyugodtam
hajtokar 8k(tögörgökel együtvan), csapágy 5körül, szimering 2böl megvan egész blokra sztem

csak szerelő kéne aki berakja a fötengelybe a hajtokart
Jha oksa!
Nem tudom mennyibe kerülhet majd az alkatrész.
Csapágyak hajtókar meg szimeringek meg tűgörgők.
De majd a jövöhéten kiderülnek a dolgok
sajna smei olyan szerelőt nemtudok akiben biznék és jois. egy haveromnak van szerelői vizsgája talán vele csináltatom a blokk öszerakást othon ö is csinálja 125ösön sztem ezis menne neki de még amjd godolkozom. meg persze kell vennem alkatrészt.

msnre bocs nem veszlek fel csak személyes ismerősök vannak.
Bocs LoL fáradt vok
msn: Highline_R_420@hotmail.com
Ha van msn-ed vegyél már fel légyszi
msn: Highline_r_420@hotmail.com
Nekem ezek mind a jövöhéten végbe is mennek hála istennek!
Találtam egy jó szerelőt holnap ööö akarom mondani ma este 5re viszem hozzá a mocit debrecenbe kirpóbálja és akkor a jövöhéten aztmondta hogy meg is csinálja nekem!
első utam a garázsba vezet, oldalidom levesz, lendkeréknél az a takaro müanyag levesz. fötengely kotyogás ellenrözés.
lánc meghuz besprayz.
sport légszürö lejön visza gyári.
utána már sztem kevésbé lesz zörgös:D
de azér lassan tényleg ideje egy csapágyazás meg tügörgözésnek..
meg ugye akor már hajtokar is jövöre tekintve
akkor nemigen hajtanám. első utad a szerelőhöz vezessen