Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami dekorossal kell csináltani. Nekem debrecenbe csináltak a gyári alapján bár utólag nem lett a legjobb....8 ért csinálták meg a két oldalára meg a fejidomra.
Hát az se kevés bajj de legalább nem végződött rosszabbúl.
mármint nem annyira "púpos"
jólvan jólvan köszi előreis
ööö most nem de holnap megnézem csak nekem sztem kicsit lapos a hátsógumi
köszi szépen. :) és azt még megtudnád mondani hogy mekkora az első hátsó gumma mérete?
én teljes mértékben megvagyok vele elégedve döntögetni jól lehet sztem teljesen jó választás
hányas évjáratú motorod van? lehet hogy lenne hozzá kipufogóm
éss mi a véleményed róla? menyire csúszik? menyire lehet dönteni?
nemhinném hogy ennél lehetne roszabb gumi, ok hogy 30rugó de anyira csúszik. egyébként pirelli sport demon gumim van. nemvagyok vele megelégedve
Nem tudom milyen csak láttam hogy van matricájuk...
Akkor Imbusz fej és crrova aztán légkulcs(ha nincs kérj meg egy gumist)....
Kösz szépen! Kár h kép nincs róla! De köszi
imbusz
Itt láttam matricaszettethttp://robogoalkatresz.odormot...ézd meg...kitartás
Ja meg ugye leszakadt a koremány a bal oldali de ez még esés előtt...mivel emiatt lett a borulás :S
Holnap majd rakok fel ide képeket! Karcos lett ...idom hálistennek nem tört az indexem beépült az idomba meg leszakadt....
Matrica lett karcos váltó behajlott stb!
Sok karc!
Megnéztem a kipud....ölég állat
És az rs-el mi van nagyon összetőrt esetleg tudnál képet kűldeni?
Torx vagy imbusz-csavar?Lehet kapni Crova fejet erős torx szárral és légkulcsal kell adni neki ha egyszer kijön akkor lehet menetet fúrni és gyári VW motortartóbak csavarral megoldható...
Én itt a képesmotor.hu-n vettem egy sráctól. Nem 100% passzos de össze lehetett bűvülni. Amúgy pax, foggalmam sincs, hogy hol lehetne ilyet venni! Javaslom nézz sok apróhirdetést! én újonnan vettem 35.000 birodalmi egységért! Türelem + sok mázli
Kitartást!
Akkor rángasd cibáld h nem-e mozog vagy valami nehogy vmi legyen vele!
nekem faszán szar abba a csavarba a menet szoval kiszedés h megnézzem elég felejtős
bár nem örülök hogy így de találtunk egy tipushibát...mindenki figyeljen és ellenőrizze
Jól teszed! Csinálja meg mindenki mert nehogy így járjatok!
De minimum mindenkinek kötelező ellenörzés!