Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv srácok!
Az a helyzet hogy pár napja átléptem a 25e km-t az RS-el. Teljesen gyári bontatlan blokk. És kezdek már egy kicsit aggodni h megszorul mert én ugy tudom h 20e nél kéne dugót cserélni. És még nem érzem hogy gyengébb lenne vagy ilyesmik szal ''jómég'' mi a vélemény cserléjek dugót?
az szép én i s most vettem fék dugot 2ezerért bele
idegbajt kapok nincs féléve h cseréltem hátso fékbetétet és már szarrá kopott megmég a fékbetét dugoja kiis engedte az olajat aniyra kijött
902-909es oldal közt keresgélj van több tip is
hej..ez aprilia.. oroszlán:D
Sziasztok!

Valaki eltudja magyarázni részletesen hogy hogyan kell féket légteleníteni?

Előre is köszönöm!
Sztem. Király ahogy van.
Ráadásul, ha fekete lenne a válz, akkor képzeld el a matricát! Teljesen amorf lenne. Most el van választva a válzzal, de ha az fekete lenne akkor egy bazinagy fekete csík menne át a sárkányon ( vagy mi a szösz az )
beavathatnál mivel kell megcsinálni olyanra:P
jaja meg én láttam a 2005ös rs 50-en is, 125ös fórumon van 1 srác ő megcsinálta. télen énis megakarom, úgyis szétlesz bontva a motor
mint a 125ösökén? mert hát nos olyat fogalmam sincs h lehet öszehozni de gondolom ahozis lekéne bontani az egész vázat ami szép munka:S:D
nem erre olyan fényes polír váz kéne szerintem
fekete váz nagyon kéne hozzá v igyis megteszi?
v ugy egyáltalán mindenkinek csunya fehéren?:D
azmeg blokk gyilkos.. zörögni fog meg egyebek :S
A tied is extrema.....Sok a vas a vázban elég nehéz polírozni...De a gondolat nem rossz...
jah értelek, én monnyuk kiváncsi lennék a tüzérem fogyasztására mer szinte mindig ilyen 10-12 ezren forgatom :D
egy simsont ilye sebességhez nyélen kell huzatni szoval nemcsoda.. nekem a 75ös tempo amin általába motorozok félgáz közeli 8500as fordulat...

sztem nem eszik sokat. és az a 2.6l-es dolgo az ugy volt énis néztem rajt dehát ezvan. ha ugy hajtom nekemis megeszik 3.7-4 környékét de ha ilyen szépen turázgatok vele alig eszik..
*vázat
én arra is gondoltam hogy marad a fekete szine és a vázta meg akerekeket tükör polirra csak lehet maceráns a vázta polirizni atomjaira kell szét szedni d ebiztos mutatos lenne
Még van vele munka...de köszi.A kanárisárga fenicsíkot eltüntetem,kap egy full polírt,egy új tankpadot,egy pár plussz müszert,Neonokat az idom mögé,rácsot a légszürő mellé....Egyenlóre ennyi...Aztán majd meglátom mit agyalok ki....
Hehe! Nah, de ki beszél... Te sem panaszkodhatsz, szép munkát végeztél a kis gépeddel...
Csak a tiédben máshol is van narancs...
Megnéztem a gépedet...Állat
Nahát, szinte leírtad azt, hogy hogyan nézz ki a motorom... Nézd csak be a galériámba!
Nagyon szépen köszönöm, ha átküldted fel is töltöm a netre az oldalt és a hét végefele meg is nyitom.