Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amugy még mindig van eladó 2db 70es top hengerem egy top kipum egy top erősitett lamelakészlet és egy gyári is egy top kipuff egy top főtengely és egy gyári is van két malossi e5ös sportszűrő.
ha valaki többmindent visz engedek az árból.
képeket csinálok ha kell.
amugy ebben az 50es hengerre tuning kipuff dologban van valami igazság haveromnak van egy rjieu rs 1 (am 6 os blok van benne) full gyári volt amikor hozzá került vége alatta 75 volt kisebb gyerek alatt 80-90között ment szereztünk rá neki félig maszek herélt kiput most 100at megy 75 helyett alatta.
sztem elképzelhető hogy 115öt mehetett egy gyári 50es rs egy jó kipuffal full gyári rsek menek 95öt hátszélben sztem egy jó kipuff ugyanebben az estben lök rá egy 20ast.
Én mindent elhiszek...Nekem 50-es DR hengerrel...18as mikunival és top kipuval ment 110-et....11-43-as áttétellel...12500-as fordulaton...Most 115-a vége...80ccm 21-es verseny dellorto+125-ös versenykipu...Polírozott beömlő és forgattyúsház....Bővített felömlők...12-43-as áttétel...Szóval azért ha tényleg gyári akkor vagy te vagy 20-kg,vagy egy picit csal az órád
jóvan akkor le fogom fényképezni ! amugy nem kamuzok télleg 115km/h mentem a vassal,és csak kipu van rajta más semmi! Akitől vettem az ment vele 120 km(h is de nekem az valahogy nem megy xD nah midegy akkor teszek fel képet és majd megnézhetetitek!
Hali!
Nekem Dr 70-es hengerszett van fent dellorto 21-es karbival + technigas kipuffrendszerrel és gyári a membrán + a légszűrő. A szívócsonkot cserélni kell ha jóval nagyobb a karbi szája mint az eredeti, de a membránt nem kell. Ha cserélsz csonkot készülj fel, hogy a talpfűtésnek annyi ( álltalában )
hátha esetleg felujitom a motort megy egy dr 70-80as henger rá v top akor ahoz már új membrán kéne...de gondolom malossin kivül van másis mert az 10e ami elgé drága
Átküldtem a tesztet!Remélem ilyenre gondoltál.Megpróbáltam minél tömörebben összefoglalni és nem belemenni részletekbe mert akkor még mindig írnám! .....Ja és remélem jó helyre küldtem.
A membránt nem szükséges cserélni a karbi cserénél csak ha elfárad vagy nagyobb hengert raksz fel!
Két esélyes, kisebb változtatásoknál maradhat a csonk. Nagyobbaknál csere.

Tuji
szívócsonkot kell cserélni, membránt nemlényeg, de enyém sokkal erősebb lett 7000felett a malossi membránnal
és szivocsonkot cserélni kell a nagyobb karbihoz v a gyáriba is belemegy?
Lehet a membránt sok féle képpen tuningolni, de nem kötelező. Vannak normál méretű, de nyolc lapos membrán blokkok is verseny célra.

Tuji
Nekem 75 ös henger van agépen és 14 es karbi a kipu kivan herélve igy megy 105 öt de még a régi trapéz lámpás
karburátor cseréhez membrán csere is kell? pl most gyári 12es karbi van akk 21es karbihoz másméretü membrán kell?
Eladó a vas!160-as pollini,34-es delortókarbi,250-es 4ütemű dobbal!Mély hangja van,nagyon jól húz.Karban tartott ,Olajból a legjobbat kapta:Motul,Agip Speed stb,
Érdeklődni:06303915363 vagy www.bojtor.imre@freemail.hu
Üdv. Látom Neked is pont ugyanaz a kipud van mint nekem. Nekem 95-100at megy az RS 80kilóm alatt. Am tényleg tehetnél fel vidit, mert kíváncsi vok, hogy neked milyen a hangja.
Jó, hogy nem már 290 et mész egy 50 es Rs-el!
Már ne is haragudj....
Véleményem szerint te egy alap 50 esssel csak ha kipu van rajta nem fogsz sík úton 115 öt menni...! Elhiszem ha csinálsz videót vagy egy képet
Ha mégis mész annyit akkor az az Rs-es tud valamit
mennyit mentetek Aprilia rs50-el végre? én 115 km/h val tuning nélkül! Csak sportkipu van rajata Arrow
hy all. hogy lehetne ellenőrizni azt h vixatölt e az aksim? mert állandóan lemerül 3-4 naponta töltenem kell. Vagy aksi probléma lenne? köszi
Összeraktam a gépet de még csk 9-ig huzattam....megyeget
Kössz az infót! Sztem. nincs kizárva, hogy megeggyezik a két villa. Megpróbálom, amint meglesz az új szimmering.
nekem egy olyan ötletem van h mi lenne ha egyenlőre csak ingyenes helyen lenne és próbából meglátjuk h mennyi látogató lesz.
Csáó!
Pontosan azokra gondolok, amiket írtál. Köszi, igyekezz is ha lehet, jövőhéten nyitnám az oldalt. A domaint lehet állom saját kasszából, kibírom, de cserébe legyetek a segítségemre és támogassátok az oldal fejlesztését. Köszi a címet.
Ghost.
hy mindenkinek huh vaze de rég jártam erre =) hogy mennek a vasak?
Szia ara a két hézagolora gondoltam az nekem nem volt olyat hol lehet szerezni vagy szerinted ha esztergáltatok egyet kibirja mert az egyik acéllemez és pici csilapitási szerepe van ,vagy jó anélkül is logás hoszirányba a tengejen kb 1 mm ,a másik képen bejelöltem a gumigyürüt az se volt de azt potoltam vagy te nemszoktál oda rakni? mert a másik motoromba biztos volt gyárilag és még bontatlan blok volt véleményt várom köszi.