Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gedeonnak is az szakadt le...Akkor az enyémet szétszedem és felfúrom,és belerakok egy emberesebb csavart....
Igen az szakadt el! eltört a drága
A csavarnál szakadt le?
Azt én is nagyon szeretném tudni ! De meglett az ára
hogy a picsába szakadt az le :O
sziasztok. aprilia rs 50 re 2000-2004ig évjárat keresek bal oldalra komplett lábtaró konzolt,váltókart és lábtartót a lányom elesett a moccal és letörtek a motyók. köszi
Áhh srácok ma elért a végzet....
Fikáltam egy szépet az Rs-el :(:(
Sajnálom csórikámat! Balos kanyarban leszakadt a bal kormánycsutka az egész és leborultam róla....!
kb 40-50 el.....
A motort sajnálom nagyon
Esetleg szétszedni és pótolni benne a feltömő anyagot ( pl. üveg vagy kőzet gyapot, de lehet kapni rotyogókhoz Malossi meg Polini anyagokat is).

Tuji
Ha szépen megkérlek tudsz linkelni valamit ahonnan lehet iylet szerezni? Te honnan vetted ezt?
háát, egy 30 ezres guminál nyilván nem lesz jobb a harmad anyniba kerülő.
A heideneu nagyon jó, a maga árkategöriájában.
Bent van a paripám galériában. Kicsit győzködni kellett, de becsusszant a gyári helyére
tegyél fel egy gyári csillapítót a rezó után
Hello.
Nemteljesen RS 50 téma de hátha tud valaki segíteni.
Adott egy kiherélt kipudob és így nagyon nagy hangja van, valamit lehetne ezzel kezdeni hogy csendesebb legyen? Ö lenne az:
hy! nekem elől hátul heidenau gumi van
valaki akinek heidenau gummája van írjon. lehet olyat veszek az rs-re mer már elegemvan hogy a 30ezres pirelli csúszkál mint a szar, heidenau-ról eddig meg csaj jót hallottam. hátsó 110/80 17aszem. az első 90/80 17. akinek 2000 utáni rs-e van ilyen gummával írjon
Szééééép gratula
Nekem is Rs-em van xD :)
Ha vki tudna nekem segiteni nekem még a trapéz lámpás rs van és hogy milyen vastaga hátso tárcsátok ha megtudná mérni vki köszi elöre is
Egyébként meg tudjuk csinálni a tiedet is olcsó pízért Megoldjuk okosba Ezt a blokkot is mindennel együtt 30e-ből csináltam meg..
A hengert használtan vettem....A moci egyébként pénteken össze lessz rakva és már csapatok is.....
előző tulajok valahogy mindig komoly barbárságokra képesek... Vagy csak mi választottunk rosszul, amikor pont ezt a motort/alkatrszét sikerült megvenni

Mindenesetre, most nagyon úgy néz ki, hogy a betervezett közös gurulás mindekettőnknél egy kicsit tolódik.
nekem van eladó V6om ha érdekel
Szépestét:)
Jövőre tervezek egy rs-t (2003tól felfele de sz.tem még a szívlámpás tehát 2005ig mert nincs fél millám ) és az lenne a kérdésem hogy mire kell odafigyelni vételnél? Tudom hogy korai csak ha már így ráérek az este... Van ennek a gépnek v.mi típus hibája? Meg annyi lenne hogy ha esetleg találok olcsón nemtom 2007est inkább az vagy a szívlámpás? Mert ha jóltom az újba már derbi blokk van... És persze amint lesz v.mi az ügyből azonnal jelentkezem addigis várom a válaszokat
THX
vuki879
Én itt a képesmotoron találtam egy hirdetést. 35.000 ft-volt, zsír új rezo+dob. A Srác úgy irta, hogy Derbi gpr/Aprilia rs. Típusa pedíg TECHNIGAS rsg.
Egy kicsit kellett babusgatni hogy felmenjen. Kellett egy betétdarab a henger és a dob közé hogy felmenjen, de oda jó amit ( nekem DR ) hengerszethez adtak. asszem mákom volt, hogy ennyiért kaptam.
hy! hol tudtál venni TECHNIGAS rendszert rs-re? előre is kösz