Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazságszerint én már így vettem, azóta csak dugóztam, ami a gyári DR hengerszetté, az pedig az italmondótol lett rendelve. Szerintem abszlúte fölösleges a TOP hengert megvenned. A DR 80 -as maximálisan kielégítheti az igényeid. Jó beállításokkal 110-130 Km/végsebesség nem elég? Mindemellett baromi jól húz. A saját nevemben beszélve az enyém 110-et megy, pillanatok alatt kipörög, 4 lityit eszik, ami nem uccsó szempont, mindezek mellett strapa, ha megfelelően használod.
enyémis csak drágában mint 120
enyém eladóó :)
Jaja.Sajnos az.Én is Toppot akartam de itt a fórumon láttam hogy van dr hengerszett 38-ért és akkor inkább az ha jól müxik!:) Na Peace
köszi a tippet. Azt hol vetted? Italmondo-n, "csak" 70-es DR hengert láttam. Szemezek most egy 85-os TOP hangerrel, de az fenemód drága...
CSá! Én is ma cseréltem a lánszettet, és nyugi, normális dolog.
Nyugodt szívvel ajánlom a DR 80 ccm-es öntöttvas hengerét, ami olyan 38 körül van és tuti erős, kb 15 ló. Nekem is ilyen van. Sok sikert!
Nah végre 2 hónap után újra motorozok. Kicsit kipofoztam a gépet és már rajta az új láncszett. Ejj, de érződik rajta az a 80-as henger, basszus hip-hop és már elérte a végsebességet, szembeszél sem akadály.
Bárki mondhat akármit, a féllengő villa a legtutibb, hiszen egy láncszett csere nagyon gyorsan elvégezhető (semmi keréklevétel stb.), és nincs olyan probléma, hogy balra, vagy jobbra húz a kerék, 15 éves a motor és nyílba van a lánc... Ennyi. Ezt nem sértésnek szánom, csak tapasztalat. Aprila RS foreve!
DR vas hengerek olcsók.italmondo-n van.eddig csak dícsérték.de jó a TOP is.
Szia Gedeon!
Mint amit pl. a Superbike magazinban olvashatsz, csak éppen utcai tesztet. Elemzed a motorod minden szemszögből (motor, futómű stb.) ... Wordben megírod, képekkel illusztrálod és elküldöd nekem.
sajna a mai nap nem sok jó hírt kaőtam, légszűrőt sehol se találtam, közben meg a szerelő szólt, hogy úgy náz ki mégiscsak van valami komolyabb gond a mocival. Remélhetőleg nem ez lesz, de úgy néz ki, hogy az előző tulaj nem hengert cserélt, hanem felfuratta a gyári hengert, de nem lett teljesen jó, mert nem megfelelő a kompresszió a hengerben. Szóval ha ez beigazolódik, akkor vehetek új hengert is bele...
Milyet ajánlatok? Minimum 75ccm-ben gondolkodok, most -elvileg- 80-as van benne.
ami a tiédhez jó az elvileg a 99-05 ig évjárat.
köszi, utánnanézek, hogy ez jó-e az én mocimhoz.
Ha esetleg valaki tudja, ne tartsa vissza ezt az információt
helló!

ez 3sebességes rv blokkos
Ez még a 4 sebességes változat? Engem érdekelne ez a vas, vagy ha valkinek van eladó aprilia rs 50-ese az lécci jelezze mert most készülök venni egy ilyen masinát
helló!

nekem van légszűrő házam tető nélkül de régebbi apriliához való nemtudom hogy az újabba stimmel-e
Eladó vagy cserélhető akár értékeggyeztetéssel is Aprilia Af1 50 Futura smkp.
arrow rezó van rajta és 21es delorto gyári 50ccm-es aprilia henger 21es polini szívőcső membránnal
A tankborítás és az elsősárvédő is megvan csak festésre van előkészítve azért nincs rajta(festés folyamatban).

120e ft az irányára

orozoli2002@yahoo.com
0630-435-1769
előre is köszönöm, minden segítséget szivesen veszek. Mint említettem, teljesen kezdő vagyok motorok terén :)
Ha kész lesz az eszköz gurulhatunk egyet, én is budapesti vagyok.

Kérdés mindenkihez!
Gyári légszűrőt és légszűrőházat keresek. Boltban 15k, ráadásul szeptember végén érkezne csak meg, mert olaszoknál addig a fű se nő. Ha bárkinek van eladó azonnal vevő lennék rá!
Sziasztok srácok!
Lenne egy kérdésem.
Az normális ha az elsö fogaskerekem a tengelyen ki-be mozog vagy 3-4 mm-t?
Ma láttam meg mikor levettem a burkolatot.
Holnap megjönnek a fogaskerekek és rá lesz lökve a Did 420 Z3-as lánc
értem köszike
Arra valszeg szükség lesz. De szét is kellene szedni a nyerget hátha a dugattyú is sérült. Esetleg pofákra is szükség lehet, ha elolajosodtak meg féktisztító sprére.

Tuji
hali lenne egy olyan problémám elfojt a fék olaj nem láttam hol ma felöntöttük elkezdtük légteleniteni de a fék nyeregnél elkezdett folyni szerintetek mit tegyek azt javasolták ho vegyek hozzá felujito készletet
Konkrétan milyen tesztre gondolsz?
A tárhely megvan, az egyik extra.hu-s oldalam helyébe tettem, már csak domain kell. Olyan 2-3 ezer peták...
Srácok!
Az oldalhoz kellene néhány RS 50 teszt, tudnátok nekem segíteni? Ha már ez megvolna, szerintem egész hamar összeállna az oldal kezdésnek szánt formája! Jah, és máshonnan nem akarok lenyúlni tesztet.

Légyszi írjatok az e-mailemre:
ghostbikerboy.rs4life@gmail.com

Köszönöm!