Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a menetszél betörte

de am csúszás dolog volt vele és valami kő felpattant és ütött rá 1 söröskupaknyi lyukat
nemigazán másnak csak az h gyengén világít a lámpa.mer mi lett a búráddal?
hát az már nyugodtan lehet az Ő baja de basszák meg akkora az olaszok hogy pótalkatrészbe nemgyártják

amúgy másnak még nemvolt ilyen gondja ?
azt akkor mit csinál a lámpával?annyira szerintem nem bontós
de bontós igazán eladhatná külön a búrát basszameg
na igen.mondjuk szerintem boltba nem lenne 20.bár azon se lepődnék meg.most tényleg nincsenek fent akik még hirdettek bontott mocit.de vannak vicces hirdetések pl.:Aprilia RS50 sürgős 320.000Ft - na most akkor sürgős vagy 320?
amúgy ez mekkora szopatás hogy megkell venni 1 új lámpát közel 20 rugóért. ha aztnézem simsonhoz veszek pl 1200 ért 1 újat, vagy pedig 1 univerzális fejidom is 10 rugó -.-
akkor jó neked 96-05ig.nekem is szívlámpám volt
igen 96-98 szívlámpa...már bő 2 hete vadászok. nem nagyon akaródzik 17 ezerér új lámpa :S
köfi.az nem mostanában lesz.de nézz körül neten hirdetéseket.a tiéd már szívlámpa?
akkor szerezz nekem occsóér 1 96-98'as lámpabúrát
nekem egy szimpla hátsó idomot akart volna 8ér.meg apriliarcsike is annyit mondott rá.ha akarnám 3 ezerért meg tudnám venni csak az a baj h az is gömbölyű, nekem meg réginek a hátulja kéne .
hy mindenkinek végre megcsináltuk a mocit úgy tűnik jó lett :D
már csak széles út kell meg jogsi XD
de amúgy italmondo meg barátunk 6 ezerér adná az idomdarabot, natix meg 3945 vagy mennyi...érdekes dolog ez pedig a natix mindig drágább.
szerinted nekem igen ? anyagi csőd szélén állnék ha azt megvenném :S nemigaz hogy nem tudnak külön búrát árúlni
hát igen.itt mindenki kurvára meg akar gazdagodni.én a fejidomomat lámpával és tartóvassal együtt adtam el 20ér.de legalább meg is vették .szerintem még nézegess körbe inkább.17ér egy lámpa az baromság.nekem nem érné meg
asszony úgyis szerzett magának délutánra programot.ebédölök oszt utána megyek át.addig is légy jó, és ne igyál mosatlan gyümölcslevet
téged meg felvettelek emesére
na most beszéltem barátunkal [ sly29 ] 6 ezerbe adná az idomdarabot, és lámpabúrát nemlehet külön kapni csak komplett lámpát 17 ért
hali mindenkinek. 47mm-es nicasilos,(perselyes),Pollini henger eladó, a hengerfeje rossz: annyi a baja h a termosztátot nem lehet beletenni. ha valakit érdekel szóljon.
Hali srác!Ha gondolod ma is a műhelybe leszek.Muszáj haladni mert holnap hoznak még 1 mocit és egyszerűen nem férek be!Kíváncsi leszek mi lesz ha rendesen elkezdek hirdetni.
70 ezer 1 regadó. de lényegtelen mert nekem pályára kéne oda meg minek rendszám
Vele beszéld meg, ha gondolod megadom a telszámát. Azért számíts rá, ha levizsgáztatod a regadó még több is lehet mint az ára a motornak. Nagyon szemét módon megadóztatják.

Tuji
nah csáó. hazajöttem. ha érdekel a dolog vegyél fe msn-re vagy adj egy e-mailt. amire a képet lehet küldeni. hali
forever374178@freemail.h u
szia. barátod foglalkozik olasz motorokkal is ? rs 125 vagy 250 kéne Nekem pályamotornak, főleg 96-98 ig de a gömbölyü formás is jöhetne.

nézegettem külföldi oldalakon 200-250 környékén már vannak ilyenek kint.