Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké, megnézem. Viszont most beszoptam de rendesen. Majdnem kész a motor, éppen a kitoló rúddal gecizünk. Végre kész, rendesen mozog ki be. Na akkor tegyük vissza kuplungkosarat és az utána lévő 4 füles fém cuccot(amibe be kell csavarni a 4 rugó csavarját) tesszük rá az anyát hogy jól meghúzzuk. Betámasztok egy csavarhúzóval szép finoman és had szóljon húzzuk meg erre egy pillanattal később arra eszmélek föl hogy mi volt ez a törés hang? Hát szépen letört az egyik kis kiálló biz-baz kuplungkosárról:S Holnap fölhívok pár bontóst és megkérdezem van-e nekik. Ujjat meg nem nagyon akarok venni, mert csak a natix-ból tudnék és ott ha elmondják mennyibe fáj szívrohamot kapok! Ha meglesz a kosár már csak össze kell dobni óvatosan és kész is lehet motorozni:P
Hát a felömlő és a víz résznek stimmelnie kell!Az üres visszajelzőt elvileg kívülről is lehet szerelni csak ha kiveszed előtte erezd le az olajat ,de az is lehet ,hogy ki sem kell venned elég ha csak a kábelt igazgatod meg.Tedd üresbe és vedd le a kábelt tisztítsd meg és rakd vissza.Majd mozgasd ha műkszik ki kell villanyon,de az is lehet csak az égő.Ezeket nézd meg csak ezután vedd ki!
akkor majd holnap átzúzok.én 6kor má melózok .neki is állsz?holnap megyek oszt segítek.
Hé srác itt vagy? Este hoznak egy 125-ös Cagiva Mítot javittásra életet kell bele lehelni!Ha van kedved meg sasolhatod.Elvileg 18 körül hozzák!
ami majd fekete lesz .tudom most úgy néz ki mint 1 papagáj
sárga fejidom hmm :D
na haver.most döntsd el RS vagy AF1?
azért 2.0 mer az 1.0nál csak levettem az oldalidomokat.az eleje úgy nézett ki mint a Suzuki SV650-es.aztán vettem rá fejidomot ezér 2.0 meg fel lett téve a visszajelző lámpasor meg a vízhőfok (csak a leglényegesebbek ).aztán az lett volna a terv h krosszkormány a hátsó idomot csere régi RS-ére meg hasidom gyártása.de sztem hagyom így aztán eladom.amúgy a videóim közt az "Amit akarsz!" ban a végén látszik távolról ...de el ne mondd senkinek
Hali!

ELADÓ! Aprilia RS 50 AF1 Futura 50-es gép 120ezer ft, ha érdekel keress és küldök képet is.

üdv: Zoli
most cask simán levan véve fejidom meg oldalidomok?
dunlop sem olcsóbb szerintem.vagy nemtom.metzelerek olcsók.
azt mondom vegyél 2részest ami összecipzározható.ha meleg van külön csak dzseki ha meg hideg vagy "pályázni" mész akkor meg naci is.amúgy baromi meleg van benne
a szemedet csak nem kötötte be
lesz majd fent csak készülőben van.az a baj h nem nagyon tudom csinálni mert melóba járok vele meg ügyeket intézni és az alakítás közben nem tudnám használni.majd ha meglesz a másik moci akkor szét lesz döntve,festés,javítás amit kell,összerak és lesz róla kép.
Ja igen.Jut eszembe nem tudnátok nekem segíteni honnan tudnék jó árban gumit venni a motoromra?
Dunlopot szeretnék mert most is az van rajta, és megvagyok vele nagyon elégedve néztem a michelint is pilot sport de a 2 db 40 ezer forint.:S
Az is igaz h. a csajok nem értenek hozzá!
De nekem nem szabad menözni, 11 hónapja meg van kötve a kezem van barátnöm
sztem egy jobfajta motorosdzseki jol néz ki vele max még nacit nem huzol hozzá..
sokan nemigen nézik h 50es vagy mondjuk 125ös..lányok meg főképnem hisz aztsem tudják miaz:D
Nekem nagybátjám mindig azt mondja a motoromra hogy mitakarok ezzel a tuningolt simsonnal!
Aztán multkor mégis elállt a szava mikor a kispolskija mögött még 90nél ott voltam
Erre a ruha témára vissza térve ezért akarnék mert késöbb szeretnék persze nagyobb motort és hát ahoz is elkellene már a ruci
nem raksz fel rola képet milyenis az a "2000 Aprilia RS 70 Harada Naked v2.0" ?
gedeon a menedzserem .én nézegettem még NSR-t is.bár így utólag elég lett volna egy Simson is mer most meg már pici nekem .amúgy a olvastam valahol h a TZR nem is japán.spanyol cuccok vannak abba is...legalábbis 2004esre azt írták
nekem kétrészes,de összecipzározható.akkor meg úgy néz ki mint bármelyik másik egyrészes.sztem érdemesebb ilyet venni amit szét tudsz cipzározni mer nyáron baromi meleg a gatya.amúgy ez mentette meg a fél oldalamat.gondolkodj úgy hogy később is lehet motorod ami nem 50es lesz hanem 500as mondjuk.engem is kiröhögnek munkatársaim....de hát hülyék szegények.még le vannak maradva a Simson korszakba és azt hiszik ez is olyan 50es
Inkább legyen biztonságos mint jól nézzen ki.....
Bár szerintem nem néz ki rosszul....
Srácok szerintetek hülyén néz ki egy ilyen 50es motoron egy egyrészes verseny bőrruha?
Minden álmom egy olyan ruha és ugy néz ki a dolog hogy jövő nyáron meg is tudnám venni.
De mindenki azt mondta hogy ilyen motorra ne vegyek mert bénán néz ki.
Ja értem!
Akkor jó a menedzsered
Nekem agusztus óta van meg a kis masina de nem bántam meg hogy ezt választottam nem egy tzr-t.
Pedig mikor vettük fater kérdezgette mindig hogy minek kell nekem pont aprilia.MIért nem veszünk egy yamahát.
Mondom nekem aprilia kell és kész
csiga