Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Első 1800-2000Ft a hátsó meg asziszem olyan 5000 körül talán? Valahogy így! JT-ben az pedig jófajta
Jah jut eszembe.
Gömbölyű Rs-el kapcsolatos kérdésem lenne.
Van az olaj tartály és ott az ülés alatt bal oldalt, ugye ott van az szint mérője olyan mint egy kupak szerű.Na már most nekem ott folyik az olaj.Oda van valami tömítés vagy valami esetleg?
Mert elég gáz hogy a drága castrol olajamat látom lefolyni a hátsó villán meg a sárvédőn.
Meg még annyi hogy kb mennyibe van egy 47-es fogas kerék és elöre egy 12-es?
Sly
Aztán végül a búrát Debrecenböl vettem egy sráctol szerel motorokat és rendel is cuccokat a motorhoz ami kell.
Vagy esetleg ha olyan cucc kell amit nem tud rendelni akkor meg ad egy botó telefonszámát.
Korrekt srác.
Egyébként a debreceniek biztos ismerik.
Barna Miklósnak hívják az illetőt.
valaki nemtud matrica szettet olcsón? szerintem mintha valaki árult volna. szegény motort ma naon csúnyán lehúztam
Rs 50em van 2002. ha gondolod vegyél fel msn-re. markusdani14@hotmail.com
okés
köszi a választ
azt hiszem vas lesz belőle
sly vagy a natix ?:D am honnan vettél búrát?
Üdv skacok ílyen lett az oldalidom
Igen?
Nekem egy fél éve egy hátsó lámpa búrát akart adni 5ezer ért.
Ami után vettem egy újat 2500ért.....
Szoval ennyit erröl....
Attól függ, hogy mire akarod használni!
Az alu erősebb de hamarabb tönkremegy a vas hengerek gyengébbek valamivel de viszont sokkal tartósabb! De ha tuningolni akarsz nemcsak henger témából áll a dolog...!
Akkor főtengót nemárt felújítani csapágyakat cserélni! Karbit nagyobbra....! Szóval van vele dolog rendesen!
Kérdésedre válaszolva elég ott a vas henger is!
na most körülnéztem és az lenne a kérdésem hogy melyik a jobb az alu vagy az öntötvas henger?
ja igen amit leírtál hengert 80 as éa 40000 az jó
kb mennyit dob a mocin?
köszi a gyors választ
neked mien motorod van?
hali ha még nem vettél rs-t megveheted az enyémet is na igazából mien hengert szeretnél és mien árba. én DR hengert ajánlanám 80-as azthiszem 40000körül van a szett.
sziasztok!
venni akarok rs50-t és aztán tuningolni egy kicsit
csak az a baj hogy nem tom milyen 70ccm-es henger jó rá
tudnátok segíteni?
előre is köszi
sziasztok
(a motor amit kinéztem 1995 ös)
hát neméppen. de legalább ingyen van a szerelés

most még rádobok 20-30 ezret és próbálom eladni majd tél tavasz folyamán 200-220 körűl. akkor már full patent széria állapot lessz 1 chesterfieldes fóliázással friss festéssel mindennel

ui : akit érdekel írjon
háát akkor gondolom nekedse pár forintba van a motor.
blokkot igen. szinte teljes belsőség csere volt, + kapott 1 új hengert is. külsőleg még van rajta 1-2 hiba : farokidomon és fejidomon csúszásnyom. oldalidom megúszta, viszont ez a jobbos belső idom eltört nemtudom hogy.

blokkba : csapágyak szimeringek főtengely hajtókar szinte mindent cseréltem
felujítottad?
itt még előző gazdinál sérülismentesen és hiánymentesen, viszont agyon gyílkolt blokkal.
héten sor kerül rá
dobjál fel pár képet az rs-edről had nézzük meg
épp azon fáradozom hogy rendberakatom [ ígyis elég gyatrán vettem ] most jön új festés ez az idomdarab matricázás. aztán télen vagy ha netán nem sikerül akkor ballagás előtt biztos elviszik.

most érted inkább ráköltök 20-30 ezret minthogy 140 ér adjam el.
igen durva menetszél lehetett.mi volt az hurrikán?
aszittem már az egész széttört .akkor mit problémázol?majd akkor kezdj el aggódni ha el akarod adni.egyszer úgy is fogsz találni olcsón.