Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogyha lecserélem az első gumit, a gyári 90/80-at 100/80ra- akkor a km-órám se fog pontosan mérni a más méret miatt nem?
Tesz rá a halál xD Az milyen már? Mejd veszek rá vmi akra dobot nem? Majd kitakarítom az egész rendszert és csáó
ha ki van tömve a kipufogód gyapottal akkor azt kiszeded és hangosabb lesz és kicsit magasabb lesz a hangja.vagy mint a belagergo te is teszel rá autósportkipufdobot
szevasz földi.ha bármilyen segítségre van szükséged keress fel minket:ryan88@freemail.hu
Az Rs emmel nemlehetne valamit kezdeni? Kipuval vagy valamivel csesztetni valamit! Örülnék h ha pattogósabb lenne a hangja! Ez a kis duruzsolás nemjönbe :)
a sebességek száma úgy tudom nem számít.

Az "M" kategória fogalma

Nemzeti kategória. Olyan két-, három- vagy négykerekű jármű, amelyet 50 cm3-t meg nem haladó lökettérfogatú belső égésű motor vagy legfeljebb 4 kW teljesítményű egyéb motor hajt, tervezési végsebessége a 45 km/óránál nem nagyobb és saját tömege legfeljebb 350 kg.

ergó vezetheted de személyt semmilyen segédmotoron nem lehet szállítani
értem köszi
vezetheted de elvileg nemlehetne mert több a tervezet sebessége mint 45km/h és töbmint 4 sebességes...
És M kategóriás jogsival, pl egy Aprilia rs 50-es mocit lehetne vezetni?
Elöre is köszi
nem
Helló! Új vagyok itt, és egy olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e M kategóriás jogsival +1főt szállítani, ha ki van alakítva a hely a motoron?
most nem vagyok othon holnap este megyek haza, megnézem neked elméletileg van belső idom de lehet h van bele vágva 2 kapcsoló. de nem tuti,megnézem és majd akk küldök képet, lámpám sajnos nincs. hali
csak fejidom belső idom kell abból is csak jobbos, és 1 98'as lámpabúra
hali. Ha esetleg érdekel nekem akad egy fejidomom.szólj ha érdekel
nem is azt írtam h elgyengül, hanem hogy elvékonyodik...ami igaz
nem is azt írtam h elgyengül, hanem hogy elvékonyodik...ami igaz
hali. éncsak ajánlani tudom a DR hengereket. vas henger és lehet fúrni természetesen. Az én rs-emen is egy 50-es DR henger van. jó 17000km lehet benne kb és még mindig van benne erő bőven. éncsak ajánlani tudom. De ha teheted a 80-as változatát vedd meg
plexi gondolom nem véletlen lett feketére festve,
meg az első képen az oldalidom elég karcos talán repedt is.
külsöre nekem ezjött le..különöseben nem nagy gond ha motorikusan jo 190en nem vészes érte
Gedeon ugye a Dr-ek vas hengerek azokat lehet furatgatni is, azok menyit birnak? mármint kopásra.
Nekem a gyári 24000el is megy meg midnen.
Egy vas dr henger meddig birná?
hello!ehhez a motorhoz mit szóltok?szerintetek megér ennyit?http://www.hasznaltauto.hu/3133214_aprilia_rs_199
8
Nos látom írt neked mindenki zöldeket ,de az igazság a henger fúrásról az ez! :Először is a te dugód ha alapméretes vagy is gyári akkor 40.3 mm!Ha jól emlékszem az alapméretes hengert max 46mm re lehet felfúrni ,de ezt típusa is válogatja.A másik a fúrástól agyáltal nem lesz gyengébb a henger falad.A perselyezés az teljesen más tészta.Abba most ne menjünk bele.A fúratás menete.ha maximalizálni szeretnéd a fúratást akkor elsétálsz egy frankó esztergályoshoz a hengerrel megkérdet ennek menyi a max amit elbír megméri és megmondja.Ha mondjuk 46mm mond akkor érdemes 45.5 vagy 45-re fúratni mert akkor még mindig marad egy javító méret ha később gáz van.Szal megvan a méret ,megrendeled a dugót és elsétálsz a cuccal a szakihoz és már mehet is a buli!
nekem is pont ilyen van. bírja a strapát bár most vagyok a rendbepofozásán mert kicsit leharcolt állapotba volt. amúgy ha most akarsz venni akkor linkeld a motort és szerintem tudunk véleményt mondani
hello!Szerintetek egy 98 as aprilia rs 50 mien?túl öreg vagy még 4-5 évet kibírhat?sok gond lehet vele?
amúgy 9-10 től 3-4 ig 2 hét = 15 zseton.
nem ügyvéd Titkár leszek. papírokat rendezek csekkek iratok kartonzás jegyzetelés gépelés ilyenek. de lehet még ezután betámadom a jogit ez csak szakma eddig.