Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és azér a 15 db ezresér mennyit kell dolgoznod egy héten ill egy hónapban?gondolom te sem vagy túlfizetve .lesz egy ügyvédünk is ?
ügyvédi irodába vagyok titkár, csak jelenleg nemsok meló van. + még hogy gyakornok vagyok fizut se nagyon kapok. 15 ezerrel kitörölhetem a ...
fasza.mindig csak a lógás mi? nem baj.máshol is csinálják csak azt még közvetítik is (parlament ).
Ok most írtam Neki sms-t várom h válaszoljon. telózni nemnagyon akarok mert lebasz a fnőnök sms meg elment sunyiba.

forumozást meg nembánja
akkor nézhetnél nekem bal oldali lábtartót (lábtartó,tartója,váltókar)
igen énis vele akarok tanácskozni mert csak hajdú bihar megyei és max leruccanok hozzá szétnézni hogy mi hogy van
telefonon beszélj vele vagy írj neki sms-t hogy mi kell és milyen címre milyen évjárathoz! Én már rendeltem tőle korrekt srác, héten belül eddig jöttek a cuccok!
italmondó meg szeptember közepe felé megy
ő a Sly29 felhasználó itt...régen sokat járt erre meg írogatott is de mostanában nem volt.
szeptember?az komoly.akkor mennek ki Olaszba motorokér?
nemtudom felhívod és megkérded de mondom elég sok bontott alkatrésze van sport motorokhoz, endúrokhoz, robogókhoz
köszi a helpet. délután felhívom ha haza kerülök. szerinted ezeket a cuccokat betudom szerezni tőle ?
A fúrás úgy működik ,hogy megveszed a dugót elviszed a szerelőhöz aki fúrni fogja és a dugóhoz fúrják meg a hengered. A fúrás előnye : olcsóbb mint egy új henger. Hátránya: nem mindig sikerül jól a fúrás és elképzelhető ,hogy túl passzos lesz akkor ragadni fog vagy túl nagy a hézag akkor meg nem lesz olyan ereje. De ha jó szakemberhez viszed akkor nincs probléma vele.
elég sok bontott alkatrésze van
hali!

én tudok egy bontóst

Pesti András
0630-279-2030
Kiskunhalason van án is nála vásároltam ami kellett a géphez hogy olcsó-e majd eldöntöd, posta is működik nála
amúgy nemtudtok 1 bontót ahol ezt a 2 alkatrészt betudom szerezni olcsón ? főleg a lámpabúra érdekelne mert nemakarok 20 rugót 1 komplettre költeni :S
találtam 1 csávót kepesmotoron bontott alkatrészeket árúl, csak faszé nem válaszol a levelemre.
neki biztos van mind 2, + még olcsóbban

http://www.kepesmotor.hu/motor...
jh semi azokat is lámpa nélkül adják:D
hisz 10ér akad komplet fejidom neten
na előrelépés.

lámpabúrát még mindig nem sikerűlt szerválni, de a natix tud nekem hozni 4rugóért belső idomot a fejidomba, italmondo ugyanezt 6 ezerér hozná. sajnos csak szeptemberre jön meg de nemgáz.

a lámpabúrát még mindig nemtudom pótolni, mert csak komplett lámpa van 18ezerér
csak a vas hengert lehet fúrni.a nikacilos hengert pl nem lehet.ezeket csinálják perselyezéssel (meg még van valamelyik ).van a hengered és benne van egy persely és ha "furatni" akarod akkor kiütik a perselyt a helyéről és beletesznek egy másikat.csak ez a valóságban nem ilyen egyszerű.kurva nehéz újraperselyezni és ha rosszul van betéve akkor a mocidnak annyi.megáll benne a dugó seperc alatt.
hát én úgy tudom h a 43mm-es hengert fel lehet furatni 47 de talán 49ig is,ami kb 70ccm.bár ez így veszélyesebb mert ugye vékonyodik a hengerfalad...de még nem vészes.amúgy úgy van h minden dugónak van javítódugója pl.:43-asnak van a 43,2 43,5 43,7 vagy valahogy így pontosan gedeon tudná megmondani.az h mennyire kell furatni a karcok mélységétől függ, de úgy van h odaviszed megmondod ekkor a kell és akkorára fúrják.
Egyszer az 1ik ismerösömnek volt egy Gilera 503-a mocija 3 sebis, gondolom ismeritek.
Neki is megfúrták a hengert de tettek bele neki valami perselyt így maradt 50es.
Aztmondják hogy ez a megoldás nem valami tartós.
Ezért én inkább ha az én hengerem is oda kerül inkább majd lecserélem.
Most úgy is azért melózok hogy szeptemberben rendbe tudjam rakatni a mocit.
én azt akarom kérdezni hogy nem-e tudod véletlenül. a hengert hogy fúrják. felfúrják egy X méretre és úgy keresek hozzá dugót, vagy először megan a dugó , én megmutatom hogy ekkora furatot szeretnék és megoldják? ja és az én 50es DR hegneremet kb mekkorára lehetne felfúrni? mert akkor megcsináltatnám úgy hogy kitágítani a felömlőket, felfuratom és akkor fain lenne. de lehet hogy hülyeség és csak pénzpazarlás. nemtudom.
henger fúrás az olyan 3-4000 forint körül van. de ez szerelőfüggő. azthiszem legalábbis felénk