Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ht kompltten az a szarság ami van a kerék mellet nem csak a fogaskerék ami benne van

spirált is ajánlottak mellé 7v8ér
máhogy spirál vagy fogaskerekek?spirálér kicsit drága.bár ha gyári akkor postával együtt talán annyi.bár kicsit sokallanám
7ér hoztak új km meghajtot.. sztem az nemvoltrosz érte
na igen.ők ilyenek.gyári kipufogót 72ér adják...no komment
néztem vaterán nincs. max natixosok tudnának komplett rs áráért
a régi 50esbe meg Ducati...de nemtom hogy jön ez ide
nézz körül vaterán.vagy írj az italmondonak hátha van nekik
piaggio gyújtás van az új rs 125ösökbe.


amúgy valaki nem tud eladóba első lámpabúrát?
most elárulom a titkot.március óta van RS-em és motorom is.csak amiket tudok azt vagy szimplán logika vagy a menedzserem amiket mond
amúgy én is erre tippelek h olcsóbb is (nekik) valószínű meg tartósabb is.a Derbi az Piaggio? ezt nem is tudtam
Szerintem azért nem a minarellit rakták az új rs-ekbe mert a piaggio blokk kicsit le van folytva valamennyire állítólag és az tartósabb mint a minarelli mert ez jobban ki van hegyezve.
Én ezt halottam bár szerintem nem pont neked kell magyaráznom itt a dolgokat.
Többet értessz te az Rsekhez mint én.
vatera ha szerencséd van
sziasztok. nemtudjátok rs 50 be honnan lehet venni lámpabúrát ? elsőre kéne 96ra.
oké ha készlesz mindenképpen szeretnék menni:P
A hengertalpnak és a blokktalpnak ugyanolyannak kell lenniük? (formára, meg kialakitás meg ezek) Mert ez a polini ami nekem van nem teljesen passzol hozzá de így is megy/ment. csak jó sok fbs, tömítés kellet alá . Az üres visszajelző az a blokkban a váltónál helyezkedik el? Mert nekem jó volt egy ideig utána szétcsúszott. Ahhoz hogy megjavítsam szét kell húzni a blokkot? Vagy külsöleg is lehet orvosolni a dolgot. (rv4l blokk típus)

Elöre is köszönöm a segítségedet.!
Én is na hali!
Na megyek aludni mert reggel kelek...
Na ez pontos rálátás!
Figyu srác szeretnénk egy RS talit valahol pest környékén szerintem a többiek is szívessen látnák az AF -eket is hiszen az elődeink! Szólj már a fórumodba teis hátha lenne jelentkező!
Mindenki kefél....csak a nős emberek nem
Már megint megvan dögölve a fórum!A talival kapcsolatban sem írt senki sőt az oldallal kapcsolatban sincs semmi fejlemény!
Csak bomolunk!Szívesen látunk bárkit!
Akkor ne erőszakoskodj
nem erőszak a disznótor
Ja a tömítés.Ha nincs sérülve a talp vagy a blokk tehát csak egyszerűen hiányzik a tömités akkor csinálj papírból!A gyári is az!Egy spirál füzet hátuljából tökéletes!A minta a henger alja.Nyomd a papírra a henger szoknyáját.Az nyomot hagy.Vágd ki a mintát.Kend be zsírral a henger alját.A kivágott nyílással így most már rátudod húzni a papírt a henger aljára.Húzd rá és nyomd neki.A zsír tökéletesen megfogja rajzolni a mintát amit ki kell vágni.És kész is!
Na hali megint vagyok.A kuplung állítás :leveszed a kuplung deknit , kormányon a kuplungkarnál majdnem tökig visszatekered az állittó csavart.Pár menetet hagyjál (kb 3mmit) hátha majd még lazítani kell!Ha ez megvan lazítsd fel teljesen a kuplung kosár közepén azt a nagy csavart ami le van kontrázva 1 anyával.A ez megvan lassan tekerd befele amíg nem érzed ,hogy óvatosan neki ütközik a kiemelő tüskének.Ezután húzd be a kuplungkart és nézd a szerkezetet menyire emel ki.Nem fog az összes lamella eltávolodni elég ha csak a legszélső kb. 1.5-2mmre.A távolság az csak viszonyítás nem mérvadó!A lényeg a kuplung kar ha nyugiba van nem feszülhet a bovden.Kb. 3-4 mmt kell mozdulnia mire elkezd feszítteni.A lényeg!Húzkodd a kuplungkart és közben figyeld a szerkezetet és a tüske nyomót (amire a bovden csatlakozik).Szükség esetén tekerj befele a kontra anyás csavaron esetleg kifele.A lényege azt nem szabad meghúzni annak csak finoman hozzá kell érnie a tüskéhez azért van rajta a kontra anya ,hogy azzal le fikszáld.Ha kész kontrázd le de úgy ,hogy a csavar ne forduljon közben semerre mert akkor elbasztad és kezdheted előről.A kontra anyát sem kell megtépni csak biztossan lekontrázni.A kormányon azért tekertük majdnem teljessen be a bovden feszítőt ,hogy később szükség esetén még tudjunk feszíteni esetleg lazítani.Ozst mehet fel a dekni oil és repülhet a sas!
Csapágyboltban lehet kapni golyót is , akár méretre is.

Tuji