Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Telitalálat:Úszó,,,,
Üdv mindenkinek! Miért volt az ma h a motorral megyek semmi baja! Megállok letámasztom fél perc múlva dől belőle a benzin ( azon a sok kis csövön alul ) próbálom indítani semmi! Egyszer beindul gázra szinte semmi reakció próbálok elindulni leáll...ezt eljátszottam 2x aztán sikerül feltornászni a fordulatot 400 ezerig és elkövetni egy sikeres elindulást! Mentem vele 200 méter utánna a motornak semmi baja nemvolt Ki érti ezt? xD Sose volt még ilyen...! Megszívta volna magát vagy felakadt az úszó vagy mi? Mind1 nemizgat annyira mert utánna nemvolt semmi baja csak furcsáltam a dolgot, hogy no dikk mibaja! De utánna ma egész nap mentem és megy szépen hibátlanul....ki tudja...lehet rájött!

Na bocsi h ha hosszú voltam de el aklartam mondani!
szia kösz a választ 40 keverék a kipufogo kivan herélve mert az oldalán látcik a kivágás és hegesztés jo pancser munka ijen szar hegesztést rég látam de majd áthegesztem rendesen mert néhol ereszt is és fojik ki a trutyi alapjárat nem ingadozik száp stabil kb 1800-2000 szépen lehet állitani hátso bob kitisztitva szimering jo mert megnéztem mert folyt az olaj a dekninél és ha levetem mondom megnéztem a gyürü szereléskor tört el és nemhasználták ugy hálisten a kipufogot hogy tisztitsam ki ja és szerinted ez a henger mijen lehet hogy 50 átmérö és a gyürük is nem a megszokottak lehet hogy a karbit kicserálem van othol egy joog 17 es karbim probára vagy nincs értelm?
köszi...fel is hívom a menedzseremet h mehetek e hozzá
A matricát amit vittem ragaszd fel a gépre Vágd le a NO feliratot...
egyszer a Hofit ezér büntették meg.mer lakott területen 80al állt .
Tegnap GPS bekapcs és Szekszárdon kocsikáztam megállok a lámpánál...oszt 40-km/ó volt a sebességem álló helyzetben ....Aztán jövök az M6-oson 130-al a GPS pedig hol 110-et hol 145-öt mutatott...
Akkor rakjál rá egy nagyobb fogaskereket...és nem 100-at fog menni
Egyébként a végsebessége tényleg annyi mert GPS-sel lett bemérve de azt tényleg elég hülyeség h 16000 fordulatnál...
Hé!Az erő velem van
a nagy érdeklődésre való tekintettel akkor nekiállok lefordítani
me vazze.én itt irogatok neked mint a hülyegyerek és várom h válaszolj aztán te meg ba....nem vagy hajlandó visszaírni h mikor jó neköd.mos hétvégin micsinálsz?vagy ma vagy holnap átugorok.melyik jobb neked?
valakinek van ideje lemenni a Balatonra is ám ...bazze de leégett a hátom .
6 ba jó hogy van benne erő :P
szerelmes?XD mibe motorba
Nem tudom fear szerelmes...
Erő van benne 6.ban is?
nem tod hogy áll az rs oldal amit csinálnak?
ja XD jó lenne mondogatni enyémnek is ne csak 100 at vigyen XD
Lehet hogy ő egy mentalista és azt mondta MUKODJ...és már érzi si a 16-ezret....
hy fórumozók
hát behalok 140 végsebesség 16 ezres fordulaton XD jó hogy 12 ig van számozva de sebaj! áhh ez kegyetlen
Azért gyorsulnék vele 1-et!
Én sem tudom ,hogy mi van vele!Hetek óta nem is találkoztunk.Tisztára szerelmes nem tudom össze kanaladni!
Hányas keveréket használsz és milyen olajat?Gyárilag kb 47-es kell bele.Ha ezek jók és megfelelőek akkor én a kipufogódra tippelek szerintem tele van.Mivel a 2 gyűrűs dugó 1 gyűrűvel járt.Ha a főtengely szimering szar akkor az általában az alapjáraton jelentkezik először ingadozik.
"kanalazd"