Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak akkor azzal nem szabad elesni mer akkor szívás van
Elvileg találtam kamera kölcsönzőt Győrben majd holnap ha lesz időm elmegyek megkérdem menyi meg milyenek vannak.
zenét nem raktam alája.majd ha lesz jobb
Oksa köszi!
fent van...mindjárt feldolgozzák és látható lesz
amit akarsz!
Kedves RS fórum!Ki lakik Pest ill. Győr vonzás körzetében és főleg kinek van kedve kicsit összeröffeni?Kérlek titeket akit érdekel válaszoljon!
átgyütt...már össze van rakva...átmenetek minden van benne.mi legyen a neve?
indy augusztus 8 mit csinálsz?Remélem addigra kész lesz a géped!
Nem tudom ,hogy átment-e a mail .de elküldtem.
Elvileg hoszab csak ez a kibaszott fényképező gép kibaszott velem.
Egy törpe vidi nektek!
Sziasztok!
Eladó a lányom RS 50 es gépe!1998-as apróbb karcolásokkal .
tsz :06 70 5757740 az ára 165 ropogós 1000 ft-os!
hy fórumozók
spanultunk a láncon :D ellég jó lett
Eladó a gépem !
Csak is komoly érdeklödöket várok cim és kép az adatlapomon.
Miért van buta hangja?Szív mint állat?
majdan Forma 1 után meglássuk.
Kész a gép!Igen buta hangja van ezzel a szűrővel!
Barátom neked fennakadt az úszód!Ilyenkor kicsit meg kell kocogtatni a karbit.Kicsit ki kéne takarítani.
A jog karbi gőzöm sincs ,hogy fel megy -e rá.Az 50-es átmérőjü dugó az már 80ccm felel meg.Javaslom csináld meg a kiput és motorozz vele.Talán el ejti a füstöt.Ja és folyamatossan ellenőrizd a dekni olajat ha fogy akkor eszi.
Így én is jártam már! Közvetlen esésem után történt... A motort úgy hagytam északára véletlen nyitott csappal és reggelre nagyon nagy benzin tócsa fogadott. Csak én nem tudtam beindítani gyertyát kivettem megtakarít megforgat gyertya nélkül ,hogy a hengerből valamennyire menjen ki a benzin és aztán beindult nagoyn nehezen. A bibi az volt,hogy annyira megszívta magát ,hogy a kipufogóba is szó szerint állt a benzin. Mikor a motor beindult füst felleg és a kipufogóból ömlött a benzin. :) Más: feltöltöttem az akumat. Idáig jól bírja. Szépen teker az önindító. Majd kiderül meddig bírja így.
már egy része le van fordítva csak olyan buzi szavak vannak benne hogy na.majd ha kész általküldöm aztán megnézed h elég magyaros e.ha nem akkor küldök mellé egy kis pörköltet is
Hááát cimbi, haladni is kellene ám. Na de a pihenés és a nőzés maradjon meg az 1. helyen!