Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szedd össze magad! Gedeon kanalad már össze, kell a cucc!
sztem a te motorodnak főtengelyszimering baja van...
Sziasztok eladtam az rx-emet és vettem egy rs-t egy hete halytom demég mindig nehéz átszokni most lett kész (szereléskor eltőrte az előző gazdia gyürüt és nem kapot hozá 50-átmérő 1.2mm és kupos )3000ft ból megusztam , szerintetek ez milyen henger ja vas 7 felömlös nincs rajta irás semi pl DR,Top stb ,viszont igen füstöl az lehet hogy a karbi miat?siktolatyus 14-es65 fuvoka semi álitási lehetöség csak alapjárat, szint jó olajzot lekötötem az bitos nem választ várok császtok.
szia.
menyiért adod?képet küldenél róla.
email:kukopal2000@citromail.hu
0620/4546796
Császtok az ARROW kipu sztetek mennyit doban a motoron?nyomatákosabb lene v végre jobb v csak a hangon változtatna!?
Különben is mérges vagyok rád! Nem jó a gépem mert nincs időm rá oszt ide sem szagolsz sőt az új műhelyt sem jöttél meg sasolni! Egyébként most állok neki a gépnek remélem a hétvégén meglesz.Amit küldtél e-mailben mintát az nem jó?Pedig holnap akartam kinyomtatni aztán ki ragasztgatni mert most már nem lehet tovább várni!Lassan vége a szezonnak és muszály valamit csinálni!Jövő héten még rendelek néhény szerszámot aztán teljes a kép.Ha időben felkelsz és van kedved ma is átnézhetsz.kint leszek délig a műhelyben oszt irány a meló
Így a képek alapján nem olyan veszélyes a dugód.Bár a szoknya részét nem láttam csak a gyűrűknél!
nekem meg fent sincsenek a műszerek...majdan alakítani kell rajta hogy felférjenek
ööö...az úgy volt,hogy jöttek a mosómedvék...
a blokkba bal oldalt a lánckerék alatt van az üresjelző kapcsoló.én azzal szoptam meg mer szét volt darálva és úgy kellett kiesztergálni belőle.azt nézd meg h működik e.kicsavarod és ha a végét benyomod akkor kell világítania.
ja hogy te hozol nekem matricát ...de ez nem ér mer ha felteszem akkor no fear...dehát én meg fear.vagy akkor no helyett dh és akkor stimm
Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni, hogy valakinek nincs-e eladó hátsó lábtartója Rs 50-re?
Üdv.
hát nekem nincs iylen gondom ho kövessem egy darab ora nem mér a müszerfalon és gözöm ninc smennyi van dugoba már
24000nél járok de még mindig pörgi a 12ezret
Gratula....Én nem ismerek olyan 50-es nagyfordulatu motort ami egy dugóval elmegy 26-ezret...Szerintem már cserés volt...
Hy! Sikerült leszedni és ilyen látvány fogadott nos szerintetek még elmegy a dugó (26e km van benne) és vmi nem forog le többet 9ezernél én arra tippelek h má eléggé kopott lehet
Nem sajnos a munka minden időmet elviszi pedig kész a blokk és a fényezés is....Az üresjelző azthiszem úgy müködik hogy a kapcsoló a blokkban testet ad az izzónak és így zárja az áramkört..
írsz valami vázlatot mi a szart csináljak hogy jelezze az üreset a vasam az égő az jó azt néztem már de van annyi kanóc ott relére meg van 1 olyan betű karcolva hogy N gondolom oda csatlakozik az üreset jelző lámpi e nem tom mi lehet a baja mert nem világít
de a motorra is jutott időő? :D
Ja én egy kocsiban töltöttem a fél napot....A másik felét a napon
ja :S ilyen az idő ilyen XD remélem szombaton nem lesz meleg annyira mert megyek hosszabb útra áá mak int rohattam a napon kegyetlen volt
Szép mi?42-fok árnyékban
jóestét kedves fórumozók szép nap volt ez a mai XD
Köszike hogy átkereszteltél....Indy......tudod mint a Jones Tuji egy másik fórumozó....
Csá!
Na, hogy állsz a fordítással?