Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.
Honnan lehet rendelni gáz bowdent? Az alsó szakadt el..24,5cm-es.
Keresgéltem neten de nem találtam ekkorát:S
Köszi.
még jóhogy ez az rs max 98as és giannelli végdob van csakrajta amit valami robogóról szedtek le
na vazze.te meg nem is szólsz h meló van? ...ja a letépős szórólap nem jó.alakítani kell rajta.hétvégén ráérek.majd megdumáljuk.felhívlak asszem
valamit dobott rajta. mire lecsiszoltuk az nagy szívás volt. hangja jó;) bár a postán értesültem egy furcsa dologgal, 3000volt a postaköltség
Elvileg én tudok vadi új eredeti (nem tudom jól írom-e) Cheszterfild matricás.a srác megrendelte őket aztán mire megjöttek volna le nyúlták a mociát.Ha érdekel megkérdem megvan-e még és menyi.
Mi a Pi.... van veled nem hallottam rólad napok óta!Valamikor átugorhatnál!Az én mocim még nincs kész egyszerűen nincs időm rá ,de szerintem hétvégén neki állok oszt tépetünk 1!Most 1 yamaha aeroksz-ot csinálok full motor generál.Szopásvolt volt nem mondom!Ja meg az új műhelyt is megnézhetnéd.Ja meg tuji is hozneked ma 1 nem dhfear hanem 1 No FEAR matricát!
azt a jó kis vaszilijjt inkább ne a henger lukájára pazarolja
Estét...
oks.felvettelek.akk majd beszélünk.
Nem hamis tényleg 80-as,csak a 125-ös futómüve volt alatta....egyébként a 125-ös 1994-es az jobbos kihajtásu....
na látom meg vagy vele elégedve.
dobott vmit az 50es henger teljesitményén?
hangja jó?
Rágyógyulhat a tömítő gyűrű, esetleg bekenni fujni egy kis vaszilijjel a henger lukáját.

Tuji
Hy! Szerintetek, hogy kell leszedni a leömlőt mert nekem sehogysem akar kijönni hiába forgatom húzom semmi. Valaki tudja vagy szedett már le gyári leömlőt? vagy esetleg vmi tipp
Szeva.Oksa.Itt az msn címem: kicsi.matthias@windowslive.com Üdv.
haveromnak meglett a nagy A
Én meg ide is járok(zömmel olvasni) meg a 25 ös fórumba, meg az nsr be, meg a honda cr be, pedig egyik fajta motorom sincs:)
tegnap megjött a sportkipum, feltettem nagyon fain lett
Ezzel kapcsolatban. Most, hogy kiderült, hogy nincsen RS-em. Viszont Tiétek lehetne az első Magyarországi 3D végeselemes elemzés alapján fejlesztett sport kipufogó terv. Ehhez kellene egy lemérhető motor Pesten.

Tuji
Kis hamis, ez 125-ös. Múltkor havernál láttam egy javításra hozottat, azonnal megtetszett a nagyobb tárcsája. Annak a fejidomnak viszont a bányászati felhasználása javasolt. Kicsi, persze , de ez a szúnyog kategória 73 kiló az új TZR50 meg 120.

Tuji
ááá...te meg merre kóricálsz folyton? ...vannak ötleteim.megírom msn-en aztán majd ha felmész te is akkor visszaírsz.
köszönjük a bizalmadat
Én fogok írni egy Rs 50 tesztet! Majd ráállok a témára és wordbe szerkesztek eggyet
hello. egy ilyen idomom pont van a számodra ha érdekel akkor emailban megbeszélhetjük,vagy msn-en. üdv everybody
Helo Srácok.Vevő lennék egy ilyen idomra ha valakinek van fölösbe.Peace