Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Inkább elhúzom a csíkot
Hol a toszban vagytok?Kihalt a fórum?
Részünkről a megtiszteltetés Egyébként szerettem az rg-t csak egy bajom volt vele alacsony volt és nem akartam hegeszteni egy kiemelőt...egyébként 110-et ment.....és egy agyontuningolt 80-as robogót simán lenyomtam vele...de az rs fiatalabb,szebb....De az enyém így nézett ki
Kedves fórmozók!
RS 50 rajongói oldal készül. Lehetőség van általatok írt cikkek közzétételére (sőt mi több, szívesen fogadnám őket segítségként). A cikkeket a thers4life@gmail.com e-mail-re várom!
A következő kategóriákban írhattok(word-ben, képekkel illusztrálva akár):
-RS 50 megszületése, fejlődése napjainkig
-RS 50-80 tuning
-RS 50-80 teszt
A cikkek végén a nevetek is fel lesz tüntetve! :)
Köszönettel:
GHOST.
Köszönöm a segítségeteket. Pest felé nem sokszor járok sajnos... De lehet megtudom oldani. Milyen árba dolgoznak? Érdemes régit megcsináltatni? Vagy úgy is rossz lesz? A fordulatszám spirált próbáltuk megheggeszteni barátommal :) (tudtam hogy úgy se lesz jó de próba cseresznye) . CO -val megcsíptük utánna kösözrűvel szépen kiegyengettem meg se látszódott. Beraktam próbálgatom az utcába és tökéletesen működött. Nah mondom nézzük magas fordulatot bírja .... Hát nem bírta :D 6e felett elszált :) De legalább addig még bemelegítettem a motort volt ford.mérőm :)
RG. Képet nem mutatok róla, mert a gyári festés híján igen rusnya egy jószág. Olyan feszes futóműve van, hogy eltört a müszerfala a Soroksárin amikor gödröt fogtam. Amúgy pontosan irányítható és kezes. Hogy miért ezt a topikot látogatom? Mert itt értelmes emberek vannak.

Tuji
Akkor most rg-d vagy rs-ed van?
Haveromnak AM6-os blokkos TZR50-e van azt legyorsulom, de végére gyorsabb. Bár a tuning csővel többet forogna vagy ezerrel. Akkor pariban lenne a TZR-rel bár a filézést nem kedveli maxi gázon hamar felforr.

Tuji
Üdv már akartam kérdezni hogy neked milyen rs-ed van....Rg-m nekem is volt nem rossz moci
Pesten Zuglóban Kawaszatiéknál csinálnak spirált is és bowdeneket is. Rendelkeznek sokféle végződéssel házakkal belsőkkel. Lehetséges felújítani is, pl. kicseréli amit kell az eredeti bowdenben. RG 50-esem kuplungbowdenjében huzal lett cserélve meg a gamstikli a végén.

Tuji
Szerintem nemrosz ár érte.....! Ha jó akkor főleg
e-mailen keresztül...de az mind1.oldalon télleg nincs fenn.van gyári és utángyártottuk is.a km óráé volt 4 postával együtt utángyártottba
Azt hiszem a www.italmondo.hu -n rendelte telefonon mert az oldalon nem biztos ,hogy fent van.
dhfear
[21866] tegnap 01:18
attól függ milyet veszel.én Top Racing-eset vettem 2500ér párja a betétnek.a spirál nekem utángyártott postával együtt volt 4e.a gyári kerül alapból 4e-be.
Hellosztok!az ARROW kipurendszer szerintetek jó fajta 30 ezerért?
Köszönöm mindenkinek a segítségét! Holnap kölcsön kérek egy töltőt és felrakom. Viszont újabb problémába ütköztem :S. A ford.szám. spirálom már rég elszakadt (rosszul lett visszatéve a helyére és feszült). De tegnap elszakadt a km óra spirálom is ami alapból rövid volt. Neten lehet valahonnan rendelni? Milyen árra kell kb. számítanom? :S
1 délelőttös töltés édes kevés legalább 12 órásra tedd fel ,de inkább 24 órára!Ha savas és levehető a 6db kupak akkor azt vedd le.Ha gondozás mentes (nincs rajta kupak) akkor nem kell.A motor töltése kb megfelelő.Ezeknek a gépeknek csak szinten tartó töltése van.Az-az 13 voltnál nem több!Mivel nincs generátor csak töltő tekercs.Mondom javaslom tedd fel 24 órára az akksit ha gyors töltős a töltő akkor csak 12 órára.Az akksinak nem lesz semmi baja mert úgy is csak anyit vesz fel amenyi kell neki a többit átengedi magán.
Hello nekkem 11e volt a gázbowden
Helosztok.Nekem kellene egy plexi.Ha lehet akkor kék színű.Előrre is kössz.
nagyjából összeállt már a gépem járatom.
idomok kelenének még és pár apróság amugy nagyon jó lesz ha bejáródik.
Szevasztok
ez igaz hogy egy gázbóvden 10e forint körül van? ha valaki esetleg tud használtat de nem szálkás vagy olcsobban akkor szóljon köszi
semmi...semmi nem történt...mindenki elvan magával és halódik a fórum kifele
Am történt valami az elmúlt napokban?Olvastam h lehet rs tesztet meg ilyeneket írni! Meg mitörtétn mondjátokmár
Na végre hazaértünk a nyaralásból! Újra elérhető lennék
sziasztok srácok. lesz hétvégén ez a Ducati Speed Week a pannonia ringen. nemtud valaki valamit a pénteki rendezvényekről. hogy mi lesz mikor kezdődik stb... mer szivesen meglátogatnám a ringet! előre is köszi esetleg ha valaki közel lakik és ellátogatna a ringre mehetnénk együtt