Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valaki nemtud nekem hátsó fék-kar/pedál minek nevezzem amit a lábaddal nyomsz hétfőn elszálltam éshát kicsit behajlott az enyém kéne egy másik
Levegős?! Esetleg az elöregedett fékolaj tudja elveszteni a kenő képességét.

Tuji
hali. te vettél fel msn-re nem?
semmi közük egymáshoz
tudtam hogy valakik itt a környéken .már azt se tudom hol olvastam róla h közük van egymáshoz.de az is lehet h tök rosszul emléxem .de úgy rémlik, hogy a 123as rotaxot a minarelli gyártotta nekik
heló mindenki!
Szeretnék segítséget kérni az ügyben ,hogy az első fékkart ha behúzom a karnak akkora holtjátéka lesz ameddig behúztam és ott lötyög egy darabig, majd pár óra és visszaáll.Minél melegebb van annál lassabban áll vissza.Hidegben egyáltalán nem produkálja ezt.
Remélem tud valaki segíteni, előre is köszi.
minarelli.csak rotax néven lett legyártva.náluk gyártották, gondolom ők is tervezték de ennyire nem vagyok benen a dolgokban.csak tudom h minarelli és h a cseheknek csinálták
mmint a rotax egy külön márka v a minarellin belül?
amúgy az is minarelli, csak gyártottak a cseheknek vagy kiknek blokkot ami a rotax
Hörögni akkor is tud, ha keveset kap. Esetleg egy gyertya képet nyomhatnál.

Tuji
persze persze
meg hát eleve más fajta blokk meg midnen
jólvan akkor most elkezdek spórolni. mindenképp írni fogok amikor aktuális lenne. köszönöm szépen
nem tudod rátenni teljesen más a 2motor. a 125ös pl power szelepes. az 50-es nem- a 125ösbe a karbi a hengerre megy rá, 50esnél a blokk-ra
Csácsá.Neked is csak hátra jutott felnicsík?:) Amúgy szép az Rs-ed meg a Berik matricák.Srácok, amúgy megérte ez a gép 150-ért? 96-os?
az rs125ösökön rotax blokk van nem?
hellósztok
akinek rs50 je van és csak ez a henger van rajta:"DR hengerszett D=49mm" a többi alkatrész gyári az írja már le lécci hogy hogy megy tőle a motor.
köszi
helló
Sziasztok. Most fogok egy 125ös aprilliát venni, amiben nincs dugó. Arra lennék kiváncsi hogy egy 125ös minarelli blokkra rálehet tenni gond nélkül mondjuk egy 80as hengert? Elnézést hülye kérdésért.
ez most hideg zuhany ként ért azt hittem javítható
igen az anyát leveszed lejön a kis kar a rugóval és ottmarad a tengely és nincs alatta gyárilag gumigyürű ha van akkor utólag tették oda hogy eladáskor valameddig felfogja az olajat.ha teszel alá gumit és meghúzod az anyát nemfog mozogni a kar ha nemhuzod meg folyni fog az olaj.hidd el én már körbejártam a témát de csak az ujj a megoldás
Az olaj pumpa szétszedhető de nem javítható.
Szertinem szét lehet szedni! A tengely végén van egy kis 4es vagy 5 ös anya és elvileg a mögött van a kis O gyűrű csak nem tudom milyen méretű kell bele! Szerelő szerint nem nagyon lehet kapni olyan méretűt ami kell bele.
Megoldható de csak úgy szép ha párban cseréled a matricát mert elfog ütni!Egy oldalra 6000ft párban 10000ft
Bocsika de most teljesen leálltam!Nyaralni vagyok majd aug 18 után leszek otthon majd csak utánna tudok vele foglalkozni ha addig nem késik!