Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is képet kerestem de nemnagyon van.na a hűtőre ha a blokk felől nézed bal oldalt becsatlakozik a betöltő cső a blokkfelőli részen kell lennie elvileg egy helynek ahova tudod kötni azt a csövet.
itt.csak leesett az állam azt kellett megkeresni
Vedd le az idomot és lennie kell egy csőnek szabadon...
XD ez quva jó vott am köce az infót le se veszem a hengerfejet
:D de a hűtőbe hova kössem meg van annak a helye?
Fear itt vagy?
Annak jó lesszAz értelmi szint megvan ruhát meg adnak
Be se indítsd....azt be kell kötni a hütőbe!Valószínüleg lyukas és azért kötötték ki...Nagy az isten állatkertje és kurva alacsony a kerítés
XD rendőrnek tanul XD szal rendőrpalántától vettem XD szal mit csinájjak ? XD
Ha ezt a Gedeon doki visszaolvassa...Lemegy a garázsba és felköti magát....Figy menj oda ahol vetted és lődd fejbe hogy ne szenvedjen és ne is szaporodjon.....
jah az van ledugaszolva és annak a csőnek gondolom mennie kell a hűtőhöz nem? de nem megy és gondolom ezért nincs hűtés és forr :S
Ez a cső?
hát jah mert a motort most vettük kb 2 hete és nézegettem én is csak nem tuttam mert mind1 érted XD az a cső hova csatlakozik nincs olyan alaprajzod?
Így nincs hütés
AZTAKURVAÉLETBE?Ki volt az az ÁLLAT?Az a fő hütőcső annak a hütőbe kell becsatlakoznia így nem csodálom hogy forr!
most gondolkoztam és a termosztát felett kívűl a hengerfejnél 1 gumicső megy valahova vagy menni kell de nekem le van dugózva nah?:S
A hármas...De ha szétszedted venned kell egy új hengerfejtömítést...
jah ok :D
köce indy am meik a termosztát meik számmal jelöli mert nem naon szettem szét még hengert csak karbit
Amit bekarikáztam az a termosztát
Fiatal srác és azt akarod hogy ne kupakoljon?Hát milyen ember vagy te?
hát ha forr a víz nem kapom le a kupicst XD(kupakot :P) csak viccelekXDXD
Sajna az enyémbe is csak annyi volt hogy DR...a régibe is és az újba is...Figyu itt a hengerfej képe
még csak a kupakot se vedd le.de ezt gondolom tudod
Akkor elvileg nem repedhet meg....Vedd le a hengerfejet és vedd ki a termosztátot...