Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha kicsit égettebb olajszagot érzel az biztos ,hogy a kuplung.Főleg ha hasonlóan indul mint egy robogó!A kuplung karnál van egy bovden állító csavar ha az kivan csavarva akkor tekerd vissza tövig nézd úgy meg ha akkor nem emel ki kicsiket csavarj kifele és mindegyik után próba!Ha a kuplung kar kb. az út 1/3 dánál emel ki akkor jó!
nekem a műszerfalon jelzi az üreset nem világít mi lehet a gond ?
Nekem a kiégetéssel nincs gondom.Hófehér a kipuf könyököm!
Néha nem árt kiégetni, baja nem lesz tőle! Hagy pörögjön
Kuplungra meg figyelj mert ha leég akkor kuka benne minden!
Ha a váltódban van olaj attól ugyan csúszhata kuplung de szaga nem lessz.Kilencezernél ugyanannyi km/órát mutatott mint 10000-nél?Ha igen akkor kuplung...ha nem akkor a kipu égett ki
ja és még 1 kérdésem lenne hogy én általában nem szoktam gyílkolni 60-75 kmh-val járkálok és jobban ki huzattam 90-95 és előbb 6-oban csak 9-ezret pörgött aztán sokat huzogattam ki amit ment és már ki pörögte a 10 ezret megjegyzem szerintem csúszik a kuplung, aztán haverom is ki bróbálta ő is azt monta hogy csúszik a kuplungom és éreztünk ien éget szagot. Namost a kipunak a szagát éreztük hogy éget ki fele vagy is érezzük vagy téleg a kuplungnak van szaga vagyis a lamelláknak? előre is köszönöm

Lehet hogy nem voltam elég érthető
oké köszönöm.
Ez így rendben is van én is adtam már el cuccot 12-ért egy komplett dr hengerszettet....hibátlanul....mert valakinek segítség kellett...érzed az árat?
amugy köszi a segitséget találtam a racing bazáron pár bontós cimet holnap fel is hivom őke
hátha akad náluk idom.
Ja és a Malossi E-5 ös sportszürő 4300-ft újonan dobozzal bilincsekkel és három féle közbetéttel....
nem ismerem ezt a fajtát biztos jó lehet természtesen kinek mire van pénze amugy sztem a fórum pont ere is való segitünk egymásnak ez alap meg ami van cucc megpróbáljuk eladni nem egy fórumba hirdettek már.
Simota A.S.R sportszürőt hozok Gedeonnak ha érdekel.....2500-ért...Tudod egy ilyen forumnak az a lényege hogy segítsük egymást....és nem a pénzkeresés....Már bocs a véleményemért...Erre a szürőre mindent mondhatsz csak azt nem hogy gagyi
oks nekem is mennem kell hy majd holnap :D
Olykor-olykor!Most sajna mennem kell!Jó éjt fórumozók!Holnap ugyan itt!
fásszáá :Dés vállal sz is fényezést?
Jessz!
szal nekem se kel bemutatni mi a jó.
gedeon azok a képen a te festéseid?
oké de azt megsugom nem egy motort álitottam már talpra a semmiből .
Bátya használd a "válasz erre" feliratot légyszi mert nem tudjuk kinek írsz!
Köszönöm a jó tanácsot! Megfogadom!Ne aggódj!Nem lesz gagyi! Bár lehet több mocit tuningoltam mint ....!
az jó :Dmeg van 1 gondom még a kipufinál visszafolyik az olaj és összecseszi a sport kidurrancsot meg a felnit miért?vagy is miért folyik meg az olaj?
oké rendben van de nem malossi az is biztos...
2500ftér új nemtom milyen lehet de mindeféle gagyi szart nem éri meg rátenni mert kinyirod a mocid csak jótanács..
üdv csak szettben kapsz tömítést de nem drága
László van 1 jó hírem!Nem kell többet törnöd a fejed!2500 -ért veszek zsír újat!Azért köszi!